Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm mindenen megsértődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindenen megsértődik, sírva fakad. Kezd már elegem lenni ebből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátnőm 18.


Ha reggeltől olyan hisztis, aztán átmegy rajta. Most megint megsértődött ez véget: csókolgattam a nyakát, arcát, és kérdezem tőle, te is megcsókolgatsz a nyakamon az arcomon? És sírva fakadt, nincs kedve.

Egyszóval ilyen hülyeségeken megsértődik. És ez nem az első eset, hogy így megsértődik, vagy kedvetlen, sír. Mindent megteszek érte, veszek neki ezt-azt, elviszem ide-oda, állatkertbe, várt megnézni, tetszik neki, örül, de miért ilyen hisztis? 2 hónapja vagyunk együtt. Kezd már elegem lenni ebből. Szeretem őt, de kezd már picit besokkalni, kezd már betelni a pohár.


Mit tegyek?


2020. febr. 29. 21:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
te se vagy normális ha ilyen nőre 1 percet is áldozol...
2020. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha Te vagy neki az első pasija, akkor feltételezem, hogy: érzelmi intelligenciája még igen csak fejletlen lehet, nincs hozzá szokva, hogy mással is kell törődnie, nem találja az egyensúlyt Én és Te között. Vagy túlságosan én központú a barátnőd, szokatlan még neki, hogy van egy párkapcsolat és az Időt és Energiát igényel. Sokat akar, DE keveset ad. Vagy nem mondja el, mit akar, mire vágyik, rosszul kommunikál, ezért frusztrált és ezért sír egyfolytában... Sok oka lehet.


Nekem is volt egy ilyen "időszakom". Szintén ilyen 1,5-2 hónapos kapcsolat volt, 20 éves voltam akkor. Mindenen képes voltam kiakadni, értelmetlen dolgokon sérültem be és vitáztam. Nem kommunikáltam le a dolgot a fiummal, de elvárásom az volt vagy száz. Így vissza gondolva, elég kiállhatattlan voltam. Első kapcsolat volt.

Az lett a vége, hogy szakított, mert elege lett. Sokat tanultam belőle, megértem, miért dobott ki. Azóta boldog párkapcsolatban élek.


Fiatal vagy még. Ha nem látod a szándékot, hogy változni szeretne a berögzödésein, akkor ne eröltesd. Van, hogy abból tanul az ember, ha csalódik.

2020. febr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Bzmg de hisz szeretem őt. Akarom őt megcsókolni hogy nem akarja, hogy megint azt fogom mondani hogy ő engemet nem csókolgat.


Illetve amit a szexet illeti, nem ért semmihez. Egyáltalán nem tud kielégíteni. Hiába van erekcióm, de nem tudok elélvezni nem tudom miért.


Megteszek érte mindent és ez a köszönet. Ló fs a szájába. Bocsi a kifejezésért, de agyamra kezd már menni ez az egész

2020. febr. 29. 22:06
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem az első párkapcsolatja, a 2.

Múltkor is a múltról beszélt, elegem van ebből.

Hogy fél hogy keresek más lányt magamnak mert nem tud kielégíteni ekkor is sírt.


Egyszóval nyelek, tűrök, szenvedek. Ha lenne más lány akkor ismerkednék vele, de kétlem, hogy ezt megtenném, mivel szeretem a barátnőmet.


Ismétlem: szex nem valami rózsaszínes. Ő élvezi én pedig nem.


Minden pcsgon megsértődik. Félek ha bekenenynedem elhagy.

2020. febr. 29. 22:14
 15/30 anonim ***** válasza:
72%
mit lehet ilyenen szeretni?????? B+?
2020. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

#12 válaszoló vagyok.


Akkor valószínüleg rossz az önértékelése a csajodnak, azt hiszi, nem elég jó, hogy majd elhagyod és már előre rosszat vízionál: ezt úgy hívják, önsorsrontás.


Azért 2 hónap még nem sok idő. Adj magatoknak időt, próbálj meg rá hatni. d

De mint írtam, fiatalok vagytok még, nem kell egymás idegeit feleslegesen gyűrni, ha nem megy a dolog, akkor el kell engedni és kész.

Mond neki a szex dolgot. Hogy ez így neked nem jó és próbálja meg magát aktivizálni, mert az adok-kapok az így működik. Ha sokáig nem ad semmit se a másik fél, akkor kiürül a kapcsolat a fenébe és onnan már nehéz vissza hozni.

2020. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Működik köztünk a dolog nem vitázunk, próbálok vele leülni megoldani a problémát, csak az a gond, hogy állandóan sértődött, sír. Aztán megsajnálom őt.


Próbálok türelmes lenni vele szemben. Nem szeretnék agresszív lenni vele szemben, de ez így nem jó nekem. Minden hülyeségen felveszi a vizet. Terveztem vele, hogy külön költözni, már kétlem, hogy összeköltöznék vele

2020. febr. 29. 22:32
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

Jobb, ha költözés előtt derül ki, hogy nem működik a dolog, hidd el!


18 éves, mint írtad, gondolom még gimis, középiskolás? Miből fizetné a saját költségeit egyáltalán?


Arra tudok még gondolni, hogy ezt az érzelmi zsarólós módszert otthon látta, az anyukájától. Ha mindenre sértödés, sírás a válasza, mikor megfogalmazod a problémádat magatokkal kapcsolatban és próbálsz vele beszélni, akkor az elég komoly érzelmi elmaradottságra utal.

2020. febr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Lehet mondasz valamit. Mondta régebben, hogy nincs rendben lelkileg, de aztán rendeződött a dolog. Ezek szerint nincs rendben lelkileg. Szülinapibuliba megy. Engedjem el őt oda ?
2020. febr. 29. 22:45
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb sertodj meg, sírj és hisztizz. :)
2020. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!