Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek számít a "dolgosság"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek számít a "dolgosság"?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem kell nekik lusta férfi, meg "dolgos" férfi kell stb. Ha van egy férfi, aki semmit nem csinál, de jól él, az "gáz"? Van pár örökölt lakása albérletnek kiadva, havi félmilla bejön ebből, de szó szerint az ujját sem kell mozdítania , hogy megéljen. Ez "nem kell, mert nem dolgos"?

2020. febr. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A s..ggedet ki törli ki? Csekket ki adja fel? Kaját ki csinál? Ki takarít ki?

Dolgos azt jelenti számomra, hogy önellátó vagy,és képes vagy a legalapvetőbb dolgokat egyedül megcsinálni. Itt nem a mosógép vagy villanyszerelésre kell gondolni.

2020. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek megint mind szelsőségek. Nem csinál semmit vagy alig látom mert örökké túlórázik. Szerintem egy értelmes ember le tudja kötni magát, akar ha van passzív jövedelme es csak nézi a netflixet egész nap az nem szimpatikus. Nem, nem kell bányamunkát sem végezni, szerintem maga a céltalanság motiváció hiánya kelt nemtetszést.
2020. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A probléma az ilyen mamahotelesekkel van, akiknek mindig kimostak, elérakták a kaját, kitakarítottak neki stb... és ezt utána elvárja a párjától is, hogy „az a nő dolga”, és gyakorlatilag semmilyen házimunkát nem vállal, viszont mindent elvár.


Persze munka az kell. Aki még dolgozni sem akar, még pénzzel sem tudja fenntartani magát, az totál gáz és életképtelen.

2020. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2: És mi lenne a "cél"? Pihenni, olvasni, művelődni, esetleg sportolni, az cél? Vagy csak a munka a cél?
2020. febr. 29. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Ha nekem ilyen passzív jövedelmem lenne, csomó mindenre tudnék sokkal több időt szakítani. Belépnék egy másik kórusba is, többet tudnék foglalkozni hangszertanulással, sokkal több táncedzést tudnék vállalni, elkezdhetném hobbi szinten kitanulni az órásmesterséget... Utolsó kivételével csinálom is ezeket most is, de a napi munka sok időt elvesz, és sokszor fáradt is vagyok, ami miatt a hobbikra szánt idő is kevésbé hatékony.
2020. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Mindenkinek más a cél.

2020. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Barmi lehet cél ami kreatívabb a semmit tevésnél, ált. egy intelligens emberben benne van a fejlődesi készség és ki is használja a lehetőségeit.

Igen művelódés, képzés, nyelvtanulás, művészetu tevékenység, szinte bármi. Sőt rengetegen dolgoznak valamit, pedig lenne bőven pénzük. Nekik nem a letfentartás a motiváció, csak mert érdekli őket a munkájuk szeretik csinálni, egyszerűenleköti őket.

2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!