Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ehhez lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ehhez lányt találni?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok 26 éves, budapesti és erényövet szeretnék hordani. Büntiben szeretnék lenni. Olyan lány kéne aki vigyáz a kulcsokra szóval ő dönthetné el mikor veszi le az erényövet. Amíg rajtam van az erényöv nem tudok önkielégítést végezni. Jó kis játék szerintem.
2020. febr. 29. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyen témát illetően van erre specializálódott oldal, ahol szoktak társat keresni.
2020. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenki sirvafakadt!
2020. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 én már a kötelet fonom.. még 1-2 ilyen kérdés és szerintem elég volt a világból számomra...
2020. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kereshetsz itt is nyugodtan, de ne toronyőrt, hanem egy barátnőt, aki aztán , ha szerencsés vagy, nyitott lesz ere is!

S reméljük annyira buta, hogy nem látott még pótkulcsot...

2020. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 en vagyok a #12es es az is en vagyok akire rairt priviben a kerdezo es bemasoltam az elso oldalon..


A kérdésre írt válasz: Hogyan lehetne ehhez lányt találni?

"Az #1 jol mondja! Ledobjuk a Lanc hidrol ha az megfelel. Es tovabb lehetsz buntiben."

Téma: erényöv

Az üzenet: Szia, köszönöm a válaszod.

Csaj vagy?

Azért a hídról ne dobd le. xd

De megszabhatod mikor veszed le.

Szívathatnál vele, izgatnál míg rajtam van stb...



😭😭😭😭😭😭😭

2020. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!