Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig várnál valakire, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál valakire, és megéri-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

A férfi akivel ismerkedek időt kért.

Én megadtam neki, bár nem tudom mire és miért...

Úgy érzem csak szórakozik velem.

Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű most az élete, de nem akarok megint várni.

Főként nem arra, hogy a végén elhajtson a fenébe...

Mit tegyek? Felejtsem őt el és keressek mást?


2020. febr. 29. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőkre vártam férfiként. Soha nem érte meg. Mindig lepattintás volt a vége.
2020. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso mondatod a helyes valasz.
2020. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha túl sok gondja nincs az életben akkor nem látom miért kéne időt kérni egy kapcsolatban. Ez ugyanolyan tipikus szakítós duma, mint a "most nem kell kapcsolat", kell az neki, csak éppenséggel nem veled.


De ne legyen igazam, tegyük fel hogy...

1. Nagyon sok dolga van most. Meghalt a macskája, szervezi a temetést, ilyesmi.

2. Egész életében magányos volt és tényleg soknak tűnik neki az hogy most hirtelen van valaki.


Bár a leírásból nem ezekre tippelnék, hanem arra amit a legelején írtam. Azt már te jobban meg tudod ítélni hogy ő milyen ember lehet.

2020. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret ő téged. Én elfelejteném.
2020. febr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-5 nap.

21/F

2020. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Vagy szeretne kapcsolatot vagy sem. Neked is vannak érzései,ezt figyelembe kell vennie.
2020. febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha kedvelne téged, akkor nem kérne időt, hanem amikor csak ráér, találkozna veled. Ezt vele beszéld meg szerintem, nem velünk.
2020. febr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hét. Ez az időkérés mese habbal. Amikor velem ilyen történt mást valasztottak helyettem, csak nem akartak megbántani és ezzel a szöveggel mondták, hogy csá.
2020. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Egy felnőtt ember tud igent mondani, ha megvan a vonzalom.
2020. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme várni és reménykedni, bár velem előfordult, hogy egy évekkel korábbi reménytelen egyoldalú vonzódásból később kapcsolat lett, de közben volt más partnerem, tehát nem vártam reménykedve évekig, és csak a véletlen hozta, hogy ismét elkezdtünk beszélgetni és most több is lett.
2020. febr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!