Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak egy százaléka miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy százaléka miért szánalmas szövegekkel próbál csajozni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a "heló cica,van gazdád", és társaira.

2020. febr. 26. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Összeállunk, mint két kicsi Lego?
2020. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Hányszor kell még elmondani, nem az számít, hogy mit mond, hanem, hogy ki mondja.

Pl.: a "helló cica, van gazdád?" egy szánalmas gyógyegértől "zaklatás", egy átlagos férfitől "gáz", a helyi fő macsótól "olyan cuki, vicces"

2020. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
#12-es jól mondja.
2020. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Asszonyt szoktam "zaklatni" ilyenekkel, de ő tudja, h hülye vagyok. Szereti ezeket ^^
2020. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem tud jobbat

Ezt hallotta valahol gondolta kipróbálja

Ezt hallotta valahol, és gondolta, "jófejség", hogy tehát vicces, jópofa duma; arra gondolt.

Egyébként én nem tudok erről nyilatkozni, engem ritkán próbálnak meg fölszedni, de nem is baj:):):)

Ja de amúgy egy bizonyos százaléka, vagy konkrétan egyetlen százaléka?:)

Amúgy lehet, hogy a te környezetedben összebeszéltek , és márcsak a poén kedvéért is, így sz_patnak téged; csak húzzák az agyad; de igazából nincsenek komoly szándékaik veled:D:D:D

2020. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk a maradek kilencvenkilencnel.
2020. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Az igazi és értelmes férfi pedig nem fog bókolni, puncsolni vagy meghunyászkodni egy nőnek sem :) "Nem fog sziamiauzni, se a fehérlovon a herceg" szövegeket előadni. A nők abból a kalapból válogatnak, ami jut, ami elérhető. Nyilván törekszenek ezt bővíteni, csak az időapu mindig közbeszól. Kérdésedre a válasz, a férfiak 80% ilyen szerintem, de kérdés h mit nevezünk "férfinek".
2020. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökerek, ez inkább a cigányokra igaz, vagy a kis tini gyökerekre
2020. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!