Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szánalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas a nem kiszemelttel összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én megalázónak érzem, ha azért kellene mással összejönnöm, mert az visszautasított, akit kinéztem magamnak. Nem is mentem bele inkább másik kapcsolatba, akkor inkább maradjak egyedül. 4X F



2019. dec. 4. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Es mot csinalsz? Erolkodsz meg nehany honapig, hatha meggondolja magat?
2019. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog nemcsak rajtad múlott, hanem rajta is. Ha ő nem ment bele, nem tudsz vele mit kezdeni, csak annyit hogy elfelejted és csalódást okozott. Attól még nem kell belemenni új kapcsolatba, mert ez most nem sikerült.
2019. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erőlködjön az, akinek két anyja van. Nem ér annyit az egész, nem futok senki után. Értek egy "nem"-ből is, de utána le is xarom, próbálom végleg elfelejteni. Viszont azért nem fogok mással összejönni, mert az szánalmas, ha nem én választok és kegyelemből akar összejönni velem az illető.
2019. dec. 5. 00:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja persze jol latod. :D elso vagyok, bocsi kicsit uavaros volt a kerdes.
2019. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is kell...
2019. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen alapon minden visszautasítást követő új szerelem azt jelenti, hogy nem a kiszemelttel jössz össze.


Engem a "kiszemeltemmel" folytatott se veled-se nélküled "kapcsolat" teljesen kifacsart például. Végül józanítóan hatott és én zártam ki az életemből, nem akartam várni arra, ami talán el sem jön. Kissé még kimerülten elkezdtem randizni egy másik sráccal, aki iránt 3 hónapig nem sokat éreztem. Közben jöttem rendbe és jöttem rá, mekkora egy vak barom voltam, hogy a korábbi kiszemeltemért egy percig is virrasztottam meg aggódtam. Mint amikor elveszve érzed magad teljesen, mert azt hiszed, hogy nem vagy elég jó oda, aki mellett hiszed, hogy kellene lenned, aztán ebben a zuhanásban hirtelen belepottyansz oda, ahol mindig is lett volna a helyed. Én ugyan nem adtam lejjebb, de eleinte el nem tudtam volna képzelni, hogy ő lesz a férjem. Teljesen más jellegű ember vonzott előtte pár héttel és arra az életvitelre vágytam, amit ő élt, nem, amit a másik. Aztán nem tudom, valami átkattant, ahogy jól éreztem magam vele és éreztem magam körül a biztonságot és a melegséget. Mint aki hazaért.


Ha lehet ilyet mondani, a többség szemében rosszfiút lerázva kikötöttem egy tipikusan jófiú mellett és rájöttem, hogy milyen jó is egy normális élet, kamaszlányos idővesztegetés helyett. Van ilyen is. :)

2019. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa, és nem fair a másikkal szemben ha rögtön összejössz valakivel ilyen után. Az ember akkor keressen új kapcsolatot, ha túl van az előzőn (akár beteljesült, akár nem)
2019. dec. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem is értem, miért merült fel benned egyáltalán a kérdés. Valakivel "összejönni" csak akkor korrekt dolog, ha úgy érezzük, a másik embert megszerettük, vonzónak találjuk. Minden más esetben önzőn félrevezeted az illetőt, pusztán azért, hogy vígasztald magad, az önbecsülésed legyezgesd a visszautasítás után. Azt szabad csak kimutatni, ami benned van. Ettől persze még találkozgatni nyugodtan lehet olyannal is, aki nem tartasz rögtön vonzónak, hiszen van lassan kialakuló szerelem is. Az a lényeg csak, hogy soha ne mutass ki többet, mint ami az a szívedből jön. Ha a férfinek ehhez van türelme, akkor az teljesen rendben van, s rajta múlik majd, meddig vállalja így a randizgatást.
2019. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha nem találkozok olyannal, aki minden szempontból megfelelő lehetne, akkor inkább maradok egyedül életem végéig. :) Megalkudni nem érdemes, mert abból úgy is szakítás lesz. :)
2019. dec. 5. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem ertem az utso valaszod. Nem ertem mit akarsz mondani ezzel .

Nem ,nem kell feladnod ez anlenyeg tudd mit akarsz

2019. dec. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!