Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szánalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas a nem kiszemelttel összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én megalázónak érzem, ha azért kellene mással összejönnöm, mert az visszautasított, akit kinéztem magamnak. Nem is mentem bele inkább másik kapcsolatba, akkor inkább maradjak egyedül. 4X F



2019. dec. 4. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem talkozol olyannal aki minden szempontból.... "

40 felett már igen kicsi erre az esély! Meg olyan nincs, hogy csak neked vannak elvárásaid, neki meg nem! Kompromisszumot mindig kell kötni. Megvan rá az esély, hogy aki neked megint bejönne az ugyanúgy visza fog utasítani,viszont lehet ,hogy van olyan nő aki nem minden szempontból tökéletes külsőre,de emberileg meg passzoltok. Alkalmazkodni meg mindkét félnek kell.

2019. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A kapcsolati szempontból elég lazán veszem az életet, mondjuk úgy, hogy megtanultam lazán otthagyni vagy elhajtani bárkit, aki nem megfelelő minden tekintetben. Kinlódtam már eleget olyanokkal, akik utólag nézve egy fabatkát sem értek - közöttük a volt feleségem - akikhez teljesen fölöslegesen ragaszkodtam évekig.

Mit nyertem cserébe? A nagy büdös semmit. :) Tehát a végső konklúzió, hogy én választok és vagy számomra tökéletes lesz vagy pedig Isten áldja és soha többet ne lássam. :D

2019. dec. 7. 14:03
 13/15 anonim ***** válasza:

"szamomra tokeletes lesz"

minden rolad szol es onzo vagy ebbol az jon le nekem.

ezert nem.jott ossze neked es.nemis.fog osszejonni ezzel a gondolokozasoddal

2019. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szeretni és szeretve lenni. Mi ebben a szánalmas? Ha csak a számodra tökéletest tudod szeretni zéró kompromisszum mellett, akkor leszűkíted magadnak a kört. Plusz a viszonzás is lutri. De ez a Te döntésed, max kevesebb élmény és szeretet és kedvesség ér a fafejűség miatt. Lehet a "szánalmasság" miatti aggódás a fontosabb, vagy lehetsz nyitott és keresheted a jót a másikban. 44L
2020. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Kicsit naivra sikerült a tegnapi válaszom itt-ott. Alapvetően a #8-assal értek egyet, sőt, eléggé orromra koppintós válasz volt. Köszi! Remélem, bénázik itt más is a témában, ezért vagyunk időnként "okosak".
2020. jan. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!