Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli fiuk, titeket ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiuk, titeket ez nem idegesit?

Figyelt kérdés
Annyi csinos, stilusos, jo no maszkal az utcakon, hogy egyszeruen idegesit, hogy ezek kozul egyet valaszthatok majd csak. Legszivesebben mindegyikkel lennek. :D

2020. febr. 25. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hidd csak azt h valaszthatsz 😂
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert monogám vagyok.
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

ha a belső értékekre és a harmóniára is többet adsz, nem csak a külső számit, me persze kivonjuk a képletből azokat, akiknek te viszont nem jössz be, máris szűkülni fog a kör, és örülhetsz, ha megtalálod a szerelmet


amúgy maga a probléma ösztönösen benne van az emberben - bennem is, pedig nekem senkim sem lehet, mégis néha ugyanezen gondolkodom :)

2020. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Örülnék egyet is lehetne választani...
2020. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyet SE!! :"DD

:"(

21/F

2020. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy, a test nem minden.
2020. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Hehe, majd a nők választanak, és talán téged is kifigyel valami átlagosabb.
2020. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Haha, nőként fiatalabb koromban ugyanezen voltam kiakadva, aztán rájöttem ám hogy a férfiak igen nagy felével nem passzolunk, mások meg agresszívak, bunkók, EQ 0-ák, rosszak az ágyban.

A férjemért a mai napig a két kezem összeteszem. Megnézek 1-1 jó pasit, nem vagyok vak, de a férjem bizonyítja minden nap hogy tökéletesen választottam (és nem, ő nem alfahím típus).

2020. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít mert nem látok ilyet. Aki ilyen az mind nagyon fiatal (tizenéves korosztály) vagy foglalt vagy mindkettő. A legnagyobb baj hogy rossz helyen élek és talán rossz társaságba tartozom. Legalábbis párkeresési szemszögből.
2020. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember, hogy én mennyi ilyen nővel beszélgettem. Hidd el 90%-uk kinyitja a száját és kilóg a kapa, mindjárt nem látod olyan szexinek őket.
2020. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!