Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan fiatal nőről, aki egyáltalán nem sminkel, pedig ráférne?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, bár nem tudom, mit gondolnak rólam mások, de a környezetemben még senki nem mondta, hogy undorító lennék smink nélkül. 26 vagyok, de sosem sminkeltem, amit megteszek, az az, hogy szemöldökport használok, színtelen ajakbalzsamot és korrektort. Szoktak lenni pattanásaim, meg nem olyan egyenes a bőrfelszínem, mint a képeken, de még mindig letagadhatok a koromból 4-5 évet és ez szerintem azért van, mert sosem vakoltam magam. Nekem nem is állna jól szerintem.
2020. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3%
Semmi, ha nem zavarja, hogy én meg nem fürdök, pedig rámférne :D
2020. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3%

Én is egy ilyen nő vagyok. Szerintem gáz, és ne csodálkozzon, ha így nem lesz valami népszerű...

Nekem túl erős diszkomfort-érzésem van sminkben, béna is vagyok, ezért nem sminkelek. Meg is van a következménye... Akire ráférne, de nem teszi, az ne számítson túl sok jóra.

2020. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok és én sem sminkelek. Korrektor és minimális rúzs/színezett szájbalzsam, amit el tudok magamon viselni alkalmakkor. Mondjuk, hogy nem sminkel, pedig ráférne elég tág értelmű. Sokak szerint biztos rám is férne ennyi idősen. De az is kategória, akinek sajnos nagyon rossz a bőre, bár akkor sem smink kéne elsősorban, hanem inkább bőrgyógyász/kozmetológus...

Nem ezen múlik a siker szerintem, hogy ki mennyit sminkel, hanem a kisugárzáson.

2020. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem gond, ha nem zavarja, hogy én meg sminkelem a seggem.. . :D
2020. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!