Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás, világjáró nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás, világjáró nőnél esélyem sincs ha nekem egy OKJ-s papírom van és meló után csak itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Én 29F, ő 24L.
2020. febr. 24. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok szerintem.
2020. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól nézel ki, semmi sem számít.
2020. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Max ha kivételesen jóképű vagy. Különben veszett fejsze nyele.
2020. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mit számít? Én diplomás vagyok, munka után ugyanúgy otthon. Sosem volt senkim. (32/F)
2020. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végzettség számít,hanem az életstílus. Ha nincs is igényed az utazásra,nyaralásra, akkor valóban nincs nála esélyed.
2020. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy nincs esélyed, de kevesebb van, mint egy világjáró srácnak.

De ezen még tudsz változtatni. Nem rossz dolog utazni.

2020. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek lenne, ha nem akarsz utazni?

Vagy hogy gondoltad, hogy majd miattad bent fog ülni a házban?

2020. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.
2020. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Erre nem lehet általános választ adni.


Találkoztam már olyan nővel, akinél kizáró ok volt, ha nem volt diploma. Elkezdtünk dumálni társkeresőn. Tök jól indult a beszélgetés. Miután megtudta nincs diplomám, egyből lenézett engem és el is köszönt. Persze az nem érdekelte, hogy attól, mert OKJ-m van csak, saját könyvelő vállalkozásom van amivel egyébként elég jól is keresek.


De találkoztam már olyan nővel is, aki diplomás (szoftverfejlesztő), imád utazgatni és nem érdekelte, hogy nekem csak OKJ-m van. Számára (és szerintem ez a normális) csak az volt a fontos, hogy hasonló gondolkodásúak legyünk és ne neki kelljen engem eltartania. A munkámban egyébként én is maximalista vagyok és szeretek utazgatni is.


Akinek csak a diploma a fontos, mondván egy nem diplomással nem tud miről beszélgetni (olvastam már ilyet itt a gyakorin), azok el vannak tévedve.


Szóval röviden válasz a kérdésedre: lesznek nők akiknél kizáró ok lesz, hogy nincs diplomád és lesznek olyanok akiket egyáltalán nem fog zavarni, ha egyébként mentalitásban meg passzoltok egymáshoz és nem neki kell téged eltartania.

2020. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


Bocsi, az előbb csak általánosságban írtam. :)


Szóval, mi nem ismerjük az adott lányt. Lehet zavarná, hogy nincs diplomád, lehet nem zavarná. Ezt nem tudhatjuk. Neked kell kiderítened. Viszont abban már inkább lehet különbség, hogy ő szeret utazgatni, te meg nem utazgatsz. Akár azért, mert nem szeretsz, akár azért, mert nincs pénzed rá. Ez már lehet nála kizáró ok szerintem. De szerintem ne írd le magad előre. Próbálj puhatolózni. Van egy kedvenc mondásom, még pedig az, hogy "inkább azt bánjam meg amit megtettem, mint azt amit nem". Legalább próbáld meg. Még ha nem jön össze, akkor is jobb, mint őrlődni, hogy mi lett volna, ha...

2020. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!