Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyire számít, hogy a fiú mennyire adonis alkatú?

Figyelt kérdés
Például ismerkednétek olyan fiúval is aki kicsit ducibb, pocakos? Nem nagyon elhízott azért, csak van rajta felesleg.

2020. febr. 24. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

A pasiknak általában jól állnak a plusz kilók. Egy férfinél pozitívabb dolog, ha nagyobb darab, mint pl. egy nőnél.

De ezt is embere adja, mint nagyon sok mindent a világban.

2020. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem pont ide akartam tenni, mint ahova modik helyezték, de nem baj, így is érdekelnek a válaszok 😄
2020. febr. 24. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem bejön a macibb alkat 😊
2020. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert az se mindegy a plusz kilok hova rakodnak. Van egy haverom 170 centi 75 kilo de eleg elonytelen uszogumija van. En 184 centi vagyok 90 kilo es meg igy sem tunok tul vastagnak, amolyan atlagosan szalkas, de tobbnyire elolszlanak a plusz kilok, mar amennyi van. Szoval lehet valaki 100 kilo eleg massziv alkattal, ami ferfias a noknek, de lehet 100 kilo szottyadt testtel is.
2020. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nincs bajom egy pici pocival. Jó az párnának.:D
2020. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem jönnek be se a mackós, se az elhízott férfiak. Nálam alap elvárás, hogy egy férfi igényes legyen a külsejére és ne legyen rajta plusz kg.


Számomra az egészséges mozgásban gazdag életmód nagyon fontos.

2020. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Adonis alkat kizarolag. Es azt szeretem, ha nem konditeremben allt neki most, hanem gyerekkoratol a valodi sport resze volt az eletenek. Vagy a genjei ilyenek. Sajnalom, ha nem Adonis, inkabb zokogok egyedul.
2020. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Azért az adonis és a kicsit duci között bőven van átmenet.

Azért nem szeretek ilyen kérdésre válaszolni, mert számtalanszor tapasztaltam, hogy sok férfi +25 kg feleslegre is azt mondja, hogy kis poci, és 10-20 kiló plusszal sem látja magát túlsúlyosnak.

Az se mindegy, hogy a 180 centihez 85 kg miből jön össze, mivel az izom nehezebb, mint a zsír. Ezzel a cm/kg adattal lehet valaki egy jóllakott óvodás dupla tokával, nulla izommal. Vékony, puha karok és lábak, csak bele van. Meg ugyanez a cm/kg lehet nagyon is vonzó, mackós alkat. Izmos karok, lábak, széles vállak és hát, és egy kis pocak. Pl. Bud Spencer, mikor felfedezte a filmes szakma, és még nem volt nagyon elhízva.


Összességében azt tudom mondani, hogy akihez nem tudok vonzódni, azzal nem jövök össze, és igenis fontos a testalkat.

2020. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem tetszenek a duci pasik
2020. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Lányoknak csak az számít...
2020. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!