Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mi számít egyértelmű jelnek, ha tetszik nektek egy srác?

Figyelt kérdés
Tehát a ti szótáratokban mi az a jel, amit ilyenkor adtok, aminek szerintetek egyértelműnek kell lennie a srác számára?

2020. febr. 23. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Leszopom.
2020. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Orálisan kielégítem. Ha így se veszi a lapot akkor sajnálom.

22/L

2020. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
De most miért pontoztál le könyörgöm?? :D Így segítsen neked az ember..-.-"
2020. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresem a tekintetét, mosolygok rá, kitüntetetten figyelek minden amit mond vagy csinál, igyekszem segíteni neki ha kér valamit a társaságtól, igyekszem mellé keveredni, ha tehetem finoman hozzáérek és amikor beszélek hozzá teljesen más lesz az attitűdöm: nagyon mosolygok és csillognak a szemeim.

Hozzáteszem volt olyan már aki annyira tetszett, hogy reszkető nyúllá változtam a közelében, amikor hozzám szólt sóbálvánnyá merevedtem, a hangom is remegett, nem mertem ránézni és kerültem.

2020. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Upc analóg + DVB-C + DOCSIS alapjel.
2020. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, mint a 4-es. Aki igazán tetszik, attól menekülök. Kezem-lábam reszket a közelében meg ilyesmi...
2020. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, 6-os: De ha menekültök, akkor hogy a fenébe érjünk utol mi, fiúk, titeket, hogy legalább két szót váltsunk? Ezt a menekülést már én is megfigyeltem egyébként.
2020. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, attól is menekülök, aki nem jön be.:)))

Sajnos nekem az ilyen kézremegős nagy szerelmek sose jöttek össze pont emiatt. Vagyis nem, a második ilyennél már nem játszottam az elérhetetlent, de akkor se kellettem igazán az illetőnek, szóval utol érhetett volna, ha akart volna. De inkább dobott.

Az első srác viszont szentül meg volt róla győződve, hogy utálom és esélye se lenne nálam. 10 évbe telt, mire kihevertem őt.

2020. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. Ha valakivel kialakul idővel valami, akkor már vagyunk olyan ismeretségben, baráti iszonyban hogy megmondjam, hogy mi a szitu. Illetve, ha látom/érzem a másikon, hogy neki ez nem több barátságnak, haveri viszonynál, akkor nem mondom meg, mert minek?
2020. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!