Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak tudok hányni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tudok hányni az ilyen cikkektől?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. elmagyarázzák nekünk, fiatal nőknek hogy hogyan maradjunk a férfiak kiszolgáltatott csicskái. Azért mert ők nem találnak nőt... Ocsmány.


2020. febr. 23. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass ioyeneket
2020. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyeneket.
2020. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy bármit magadra veszel, csak saját magadnak ártasz.
2020. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert azt írják, hogy ugorj fejest egy kiszáradt kútba, még nem kell megtenned.


Olvasd el, vond le belőle a következtetés, hogy neked szól e vagy sem, egyetértesz e vele, vagy sem. Ha nem, akkor lépj tovább és jöhet a következő cikk. Ez így működik, rengeteg szemét van az interneten, meg kell tanulni válogatni.

2020. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudok rajta felháborodni, mert jót nevettem rajta.
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
19 éves lányként iszonyat jót szórakoztam rajta. Bohózat az egész, nyugtasson meg a gondolat, hogy a cikk írója már azért is odaadná a fél kezét, hogy megérintsd a karját és szimplán irigykedik ránk a fiatalságunkra és a még ki nem használt lehetőségeinkre.
2020. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Hogy nem láttam ezt eddig? Hiszen már gimnazista korom óta ostromol a rengeteg 17 és 25 év közötti főnyeremény férfi, akik önzetlenül és hősiesen vállalnák, hogy megmentenek a kapitalista rabszolgaságtól, feleségül vesznek, örömmel vállalnak velem gyerekeket, a hibáimmal együtt elfogadnak és szeretnek, a vállukra veszik az egész családjuk anyagi szükségleteinek kielégítését a saját szenvedésük árán is. Megyek és választok is egyet közülük!
2020. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Olvasgassátok ezt, ezeknek biztos fogtok örülni.

Ettől biztos nem fogsz akkor hányni.

2020. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom, itt vagyok elvált anyukaként 3 gyerekkel, de meghülyülnék ha ők nem lennének. Felfoghatatlan érték hogy ők vannak nekem, így is család vagyunk, mindig leszartam a karrierem, pont amiatt amit a cikkben is olvastam.

A gyerekeim mindig itt lesznek nekem, a vénlányok meg agglegények meg gyűjtögessék csak a karrierüket pénzüket. Kinek? Koporsóra maguknak? Hatalmas perspektíva.

De jó is hogy nem tudják hogy milyen az amikor az embernek gyereke van. Ha megtudnák, ölni tudnának azert hogy legyen.

És ennek semmi köze a kiszolgáltatottsághoz, ami max pár év amig vissza nem megy az anyuka dolgozni.

2020. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Haha, egy incel cikkre számítottam, a vicces hogy a megfogalmazás tényleg tipikus lúzer, de a témáról a nézetei egész jók.

A cikkel a legfőbb probléma a stílusa, és az oldal, senkinek nem ajánlom hogy ilyen oldalakat olvasson, csak elmegy az életkedve.

Viszont azt én is talasztalom hogy mind férfiak mind nők túlzottan karrieristák, individualisták, azt hiszik az ő kis életük attól lesz teljes ha ilyen-olyan kitüntetéseket kapnak a munkahelyen, amiért látástól vakulásig dolgoznak.

A túlzott karrieristákról mindig ez jut eszembe:

[link]

2020. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!