Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is hányni tudnátok attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is hányni tudnátok attól amit a férfiak művelnek a nőkkel?

Figyelt kérdés
Pl. 40 éves buszsofőr 18-20 éves lányokat tesz le a ház előtt, elviszi őket a buszfordulóba csak azért, hogy a lány ne fázzon és megvárja ott a csatlakozását (busz). Bezzeg a többi utast leszállítja, hadd fagyoskodjanak. Szegény lánynak nehogy 100 métert le kelljen gyalogolnia. Régen amennyit gyalogoltunk...most meg a seggüket ki kell nyalni
2015. nov. 14. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
a buszsofőr nem is igazi ember.
2015. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez csak 1 példa volt...de a munkahelyen is úgy körbeugrálják a nőket a férfiak...bezzeg a legtöbb nő csak kihasználja ezt
2015. nov. 14. 18:35
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavar, a nők ezt csak 30 éves korukig élvezhetik ki, onnantól kezdve a másik fiatal korosztályt ugrálják majd körbe. Addig meg nyugodtan élvezzék, nincs ezzel baj.
2015. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Meg kell őket fűzni, mert náluk van a pina.
2015. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Te most komolyan irigykedsz a nőkre? :D Akkor irigykedj arra is, hogy minden hónapban egy hétig vérzünk és néhány napig élni nincs kedvünk a fájdalomtól, irigykedj arra, hogy sok nő ugyanabban a munkakörben kevesebb fizetést kap, mint egy férfi, irigykedj arra, hogy ha este sötétben kell egyedül mennünk az utcán, állandóan bennünk van a félsz, hogy simán megerőszakolhatnak... És még sorolhatnám.


Nehogy már ilyen miatt irigykedj, gyerekes dolog.

2015. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én hányni az ilyen kis nőgyűlölő gyökerektől, meg az ilyen kérdésektől tudok.
2015. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Én erre buszsofőrös esetre inkább mondom azt, hogy para... Meg nem is értem, hogy ilyen hol történhet meg...
2015. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Te most a nőkre haragszol vagy a férfiakra?

Ha tíz példát tudsz felhozni az is kevés az általánosításhoz,mert én hozok ezret az ellenkezőjére.

2015. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Ezt a nők teszik...

ha nem várnák el, vagy nem használnák ki annyira a szexualitásukat, hogy minden pasas dugni akar akkor nem lenne így se a munkában, se az egyéb helyeken.

2015. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert biztos mindegy egyes fiatal lány elviteti magát a házáig a buszsofőrrel... (amitől én inkább paráznék, minthogy kérjem a sofőrt erre)


Egyébként én inkább felháborítónak tartom, hogy minden pasi dugni akar. És köztük vannak nem kevesen akik ezt használják ki meg a női nem "gyengébbségét" (nemi erőszak)


Nem azt mondom, mindkét nemben előfordul, hogy kihasználják a szexualitásukat, de akkor már ne általánosítsunk csak a nőkre (vagy csak a férfiakra, de az itt nem szokás).

2015. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!