Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek olyan férfival aki másokkal bunkó, de veletek kedves?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
@10 azért van átmenet. Én is őszinte vagyok és nem szoktam segget nyalni, mert fölösleges erőfeszítés, gond nélkül tudok nemet mondani, de azért bunkónak lenni egy egészen más szint
2020. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

"En inkabb vagyok bunko de oszinte mint, h egy behizelkedo muanyag ember!" És gondolom "az élet iskolájában tanultál" meg hasonló banális puffogtatások.

Általában a hozzád hasonlók hisztiznek a legjobban, ha valaki beszól nekik őszintééén.

2020. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak lejárat.
2020. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá diploma rájönni, vajon miért csak veled kedves... Majd ha ráunt a friss puncira, szúrni fog az a pokróc.
2020. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

6-ost még kiegészíteném:

Nem, mert nem szeretném, hogy bunkó legyen VELEM, amikor már nem vagyok neki fontos annyira.

2020. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
A nőknek olyan férfi kell, aki mindenkivel bunkó, velük is.
2020. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
#16: hát nekem biztosan nem. Nálam az ilyen (beleértve a kérdésben szereplő típusút is) alapból "hibás árunak" számít, mivel indulatkezelési és alapvető szocializációs gondjai vannak. Akik még ilyen nomád törzsi szinten tartanak a másokkal való érintkezésüket illetően, az keresse a hasonlóan gondolkodó emberek társaságát, de én nem ilyen vagyok, meg bizonyos iskolázottsági szint fölött a nők többsége EGYÁLTALÁN nem ilyen.
2020. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert:


1 - ez még mindig nem menő

2 - csak idő kérdése és velem is az lesz

3 - addig is tönkretenné az értékes kapcsolataimat

4 - ez az őszintésdi csak egy gyenge kifogás azoknak a bunkóknak, akik még meg is ideologizálják, hogy ettől mennyivel jobbak másoknál

2020. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem. Nem azért, mert azt várom el, hogy másoknak hízelegjen (??) hanem azért, mert az, akinek az az alap, hogy bunkó, én jelentem a kivételt, nekem nem szimpatikus.
2020. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!