Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, erre tudtok ésszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre tudtok ésszerű magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel tinderen matcheltem és elkezdem vele instán beszélgetni. Tök cuki meg kedves volt, majd egyik pillanatról a másikra nem írt semmit. Nem írtam semmi bántót vagy ilyesmi, minden ok nélkül kioffolt, el se olvasta amiket írtam utána. Utána ráírtam egyik barátnőjére, hogy miért csinálta, aki egy videót küldött, amiben gúnyosan elmondja a csaj, akivel beszéltem, hogy így jártam. Ennek mi értelme? Ha nem tetszik valaki, nem kezdek el beszélni vele, pláne nem adom meg az instám. Ez így szimplán undorító rosszindulatú r**banság.
2020. febr. 21. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem nőként, de...


Tanuld már meg, hogy ezek a Tinderes meg Fészbúkos meg egyéb netes baromságok nem sokat érnek.

2020. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Márpedig a tinderen csupa ilyen hülyébe fogsz csak belefutni. A lottó ötösre nagyobb az esély, minthogy ezen a szenny oldalon komoly barátnőt találj.
2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Megúsztad! Örülj neki, ilyen szintű érzelmi intelligenciával vagy csak általában intelligenciával rendelkező nővel jobb nem összejönni. Nevetséges, infantilis viselkedés.



F

2020. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Ráírtál egy full ismeretlen ember barátnőjére hogy miért nem válaszol? Én nem akarok védeni, de lehet a további beszélgetés alapján mégse jöttél be neki .

Én beszélgetnék tinderről egy sráccal , nem válaszonék és a barátnőmre írna rá hogy mivan.. ez elég furcsa

2020. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Egy millió pasi nyomul rájuk és a rengeteg férfi közül akadt nálad jobban kinéző, így aztán ejtett.


Megtehetik, ha egyszer végtelen számú férfi közül válogathatnak.

2020. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Az okot mi nem tudhatjuk, annyi biztos, hogy bunkó volt.

Viszont neked csak simán tudomásul kellett volna venned, hogy nem kíváncsi rád. Egy "matchelés" még nem ismeretség, tulajdonképpen idegenek vagytok, semmivel nem tartoztok egymásnak. Szerintem undorító dolog elkezdeni zaklatni az ismerőseit, akiknek meg aztán pláne semmi közük hozzád és a barátnőjük kapcsolataihoz (konkrétan kipofáztad a csajt a háta mőgött) és abszolút semmi jogod nincs rajtuk számon kérni, hogy miért nem olvassa az üzeneteidet. Egy felnőtt férfitól (és amúgy nőtől is, de most nem róluk van szó) szerintem elvárható, hogy tudja méltósággal viselni az elutasítást (akkor is, ha alpári módon történt), ne süllyedjen le a másik szintjére és képes legyen a magánügyeit négyszemközt elintézni az érintettekkel.

2020. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
En akkor szoktam blokkolni,amikor a kulsomet akarja megvaltoztatni meg kerdezgeti,h mikor lathat smink nelkul. Szoval,ha ertetlen.
2020. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne ovisokkal ismerkedj.
2020. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!