Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki valami ésszerű magyaráz...

Valaki valami ésszerű magyarázatot?

Figyelt kérdés
Mért kell egy anime karakternek izmos kocka hasat rajzolni? Pláne ha még gyerek úgy kivanak dolgozva nem értem..

2015. aug. 5. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom,lány vagy...tényleg ez foglalkoztat téged a leg jobban ? Mindegy...azért van ez igy mert a buta,a fiatal,porbafingók és az érettebbek közül is soknaknak a (hogy igy fejezzem ki magam) vagányság számit és az izmok az egyik leg alapvetőbb alap eleme az elbóditott agyak képzeletében...nagyából ennyi,még regélhetnék az animék reálistalanságáról és média sarokba állitó-bóditó trükkjeiről de elég hosszu lenne és nincs is hozzá kedvem. Remélem meg értettél...
2015. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Animéje válogatja, én pl. azok közül amiket láttam erre nagyon kevés példát láttam csak, de még shounen-ek között se olyan gyakori.


Pl. Narutoban sincs senkinek se kockahasa, még Sasukenak se :P


Más kategoriában pedig ez mégritkább (romantikus, dráma, horror stb...).


Persze az agyatlan shounenekben ez a "menő", de olyanokat nem is nagyon nézek (hakuto no ken, dragon ball stb...)

2015. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Világos így nagyjából értem :)

Köszönöm

2015. aug. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!