Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye később tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Akinek fiatal korába is voltak kapcsolatai vagy akinek ez kimaradt a tini korából?


Én a második eset vagyok, és úgy érzem hogy én hátrányban vagyok emiatt.


Van eközött összefüggés?


2020. febr. 21. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek én vagyok az első barátnője (29 volt), nekem voltak kamaszkori “kapcsolataim”. 16 éve imádjuk egymást. 😊 Semmi sem függ ettől szerintem.
2020. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Tapasztalat az, hogy aki nem kapós tinikorában , kesöbb sem lesz az

És forditva is igaz, aki az volt , kesöbb 40 felett is talál könnyen párt

Kinézet is számit , de nemcsak

2020. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Aki jól választ és önmaga is egész ember, jó társ.
2020. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Egy csomó ismerősöm van, akinek csak felnőttként lett kapcsolata, összeházasodtak és évek, évtizedek óta vígan elvannak együtt. Amúgy is, mégis ki nem szarja le felnőttként, hogy kivel voltál együtt másodikos gimisként?

Nem ezen múlik, hanem azon, hogy milyen ember vagy.

2020. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem észre, hogy a tapasztalat tud segíteni, de inkább a mentalitás/ kapcsolatokhoz való hozzáállás löki rajta a legnagyobbat.


Pl. ha valakinek csak azért van kapcsolata, hogy legyen, vagy benne marad egy langymeleg valamiben, vagy alapból úgy megy bele a kapcsolatába, hogy mondjuk a párja akar gyereket, ő meg nem, akkor hiába van 10 év tapasztalata, valószínű nem lesz sikeres.


Közben meg lehetséges az is, hogy mondjuk összejön két valaki 25 évesen, nem volt még kapcsolatuk, de ismerik magukat, ismerik az igényeiket, annak megfelelően választanak, tudnak éretten gondolkozni és konfliktust kezelni stb., és együtt lesznek még ötven évig.


Az, hogy valakinek több tapasztalata van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy jobban is csinálja.

2020. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha fiatalon eddig elhajtott minden nő ahogy engem is akkor később is elfognak, sajnos aki csúnya az is marad!
2020. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!