Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted egy társ nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egy társ nélküli ember fél ember?

Figyelt kérdés

#Tud létezni a NŐ FÉRFI nélkül #a FÉRFI NŐ nélkül?
2020. febr. 14. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki társ mellett is nulla, vannak akik csak együtt egészek és vannak akik egyedül is egészek.
2020. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne az? :)
2020. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet vajon egész életet élni egyedülállóként?
2020. febr. 14. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint TELJES életet, kérdező? Simán. A szókincsed szörnyen szegényes, látszik, hogy keveset olvastál.
2020. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Gyakran nem jönnek a szavak, keresem őket...biztosan a beszűkült életem eredménye, pedig tanult ember vagyok...sokat olvastam "annak idején"..
2020. febr. 14. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Le lehet élni egy életet egyedül is.

Csak maximum magányos leszel-


ott már nagyobb a gond egy idő után ahol családtagokkal sem találkozik az ember, barátok sincsenek és a kollégákkal sem találkozik az ember munkán kívül.

2020. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedül elég rossz, de ha csak párkapcsolat nincs, úgy simán.
2020. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy egy társ nélküli ember egy egész ember. Aki párkapcsolatban él az meg csak egy fél, mert ketten vannak.

Bizony a társfüggőség is egy betegség, mint a kábítószerfüggőség, csak az előbbi társadalmilag elfogadott, az utóbbi meg nem. De a kémiai folyamatok ugyanúgy mennek végbe az agyban mindkettő esetén, és hosszútávon ugyanúgy megnyomoríthatja egy ember életét.

Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a párkapcsolat az egy betegség. Az a betegség akinek erre feltétlenül szüksége van, mert nem tud nélküle létezni.

2020. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, sok kérdés rugózik ezen, de nem az. Miért, törvényi kötelezettség párkapcsolatban élni?
2020. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyedül egy egész vagyok.. és olyan embert keresek aki szintén az.
2020. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!