Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le lehet adni tudatosan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet adni tudatosan az igényeket valahogy?

Figyelt kérdés

Sokszor mondták nekem is hogy azért vagyok 8 éve szingli mert irreálisak az elvárásaim. De hát ha azok a nők vonzanak? Mit csináljak? Ti tudatosan le tudtátok adni az igényeket?

Két éve leadtam az igényeket és összejöttem egy számomra nem olyan vonzó nővel. Hát aranyos volt jó volt vele, de mindig más lányokra gondoltam, más lányokat néztem, szex sem volt olyan jó így elég gyorsan szakítottam vele.

Nem tudom de ez ízlés szerintem olyan lehet hogy ha nem szeretem a tök főzeléket akkor nem fogom megszeretni csak azért mert éhezek és is lesz finomabb étel akkor inkább azt fogom enni.


2020. febr. 14. 07:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek megy, van, akinek nem. Te az utóbbi típus lehetsz. Én is. Ma már egy randi erejéig sem bírok elviselni olyat, aki nem vonzó számomra. Nincs ezzel baj. Majdnem ugyanennyi ideje vagyok egyedül én is. Ha 2x ennyi időnél tartok majd, sem szeretném "megerőszakolni magam", és szerintem ez valahol a másik félről is szól, hogy így őt sem verem át, nem szívatom...
2020. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet leadni az igényeket. Én ugyanez nőben. Volt, hogy leadtam és összejöttem olyannal, aki nem vonzott igazán, szar volt a szex meg az egész kapcsolat, elvesztegetett idő, hiába volt jó ember. Sajnos ha valaki nem indít be ne tudsz mit tenni. Nem azt mondom, hogy a tökéleteset kell keresni meg az ideált, de velem mindig az van, hogy aki felém közeledik hiába jó ember egyszerűen nem vonzódom hozzá, az érintésére sem vágyom, ezzel mit lehet tenni?? Inkább maradok én is egyedül. A legtöbb ember megalkuszik amúgy manapság és össze-vissza csalják egymást helyette...

Nagyon nehéz ma olyan párt találni, akinek a társasága kellemes, összeilletek emberileg és szexuálisan is kívánod. Ha ilyet találsz nem szabad elengedni!!

27 N

2020. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!