Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan párkapcsolatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párkapcsolatok, ahol nincs gyerek sem házasság (persze tudatosan) és nagyon boldogok együtt? 28/F

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok példát! Sajnos még nem sikerült olyan lánnyal találkoznom, aki gyereknevelés és esküvői felhajtás helyett inkább, sportolni, kirándulni, szeretkezni, utazni és még ilyen hasonló dolgokat szeretne. Köszi a válaszokat!

2020. jan. 2. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. te és én.
2020. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. Én egy nálam 10 évvel idősebb nő mellett találtam meg ezt.
2020. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Jegyesek vagyunk normális esküvőre gyűjtünk, ami egy kocsi ára. És még kocsink sincs, pedig az fontosabb lenne, szóval egy ideig nem is leszünk házasok. :D


Ja, amúgy nem tudom, milyen világban élsz, attól, hogy egy napot csinos ruhában végigtivornyázunk, nem felejtünk el túrázni meg kondiba menni és a nászút is út, szóval nem igazán értem, hogy a te fejedben ez miért zárja ki egymást...


Gyereket nem akarunk, elég a kutya is.

2020. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt kollégám és a párja, nem lehet gyerekük, egészségügyi probléma miatt. Elfogadták, másban teljesednek ki, utazgatnak, túráznak...
2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ritka és megbecsülendő az a nő, aki az életét nem a házasság, gyermekszülés magasztos eszméjét akarja megvalósítani.
2020. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Van igen, de gyerek nélkül csak ideiglenesen. Én legalábbis azt tapasztalom, hogy a gyerektelenek olyan 60 felett iszonyatosan keserűek lesznek mert megbánják, hogy nem lett családjuk.
2020. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
naná!!
2020. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresztszüleimnek sem volt gyereke egészségügyi okok miatt. Ők a rokonságon belül pótolták be a szülősködést.

Nem okozott nekik problémát ez.

2020. jan. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"megbánják, hogy nem lett családjuk"

Vannak rossz szülők, akik úgy is magukra maradnak öreg korukra, hogy vállaltak gyereket. Anyai nagyanyámtól is távol tartja magát a család, csak annyi kapcsolattartás van, amennyi muszáj. Rossz anya és rossz nagyszülő.

2020. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen a magukra maradásra gondoltam, hanem az élményre, hogy anyák és apák lettek. Nem mondtam, hogy mindenkire igaz, hanem szerintem a többségre.
2020. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!