Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol merre ismerkedjem?

Figyelt kérdés
Férjem elhagyott egy fiatalabb csitriert,gyerekük is lett es boldogok.En azóta sem tálalok senkit(4 éve)és csak olyan férfiak próbálkoznak akik sokkal rosszabbak külsőre mint a volt férjem.Nem akarok akárki melett meg alkudni, mert azzal azt bizonyítanám, h okkal váltott le egy fiatalabb és szebb nőre. Olyan pasi kéne aki jobban nézne ki mint az exem ,h lássa h én is értékes vagyok.
2020. febr. 13. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a múlthoz kellene hasonlítanod a jövőt. Miért az exednek akarsz bizonyítani? Miért nem magadnak? Szerinted őt érdekli/érdekelné?

Legyen kérlek önbizalmad, és egy reális jövőt tervezz.

2020. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Van egy lányunk 6 éves, 5 évet voltunk házasok de abból 2 csalt a nővel, nem emlékszem már a tárgyalásra csak szerettem volna mihamarabb kijönni onnan.Es akarta ő is a gyereket.
2020. febr. 13. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Töröld magad a társkeresőkről

És előbb tegyél rendet magad körül

Testileg lelkileg ház kert ami van takarítás, mert ez így nem fog menni.

Foglalkozz a gyerekekkel, te ezzel a hozzá állással nem vagy értékes.

Salynálom és bocsánat a durva szavakért így idegenbe, de ez így van.

Sok idő telt el, így, ezért valami lélekbúvár vagy ezotériás foglálkozás jót tenne neked. Mert egyedül ebből a rosz gondolkodásból nem fogsz tudni kilábalni.

2020. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudod mi zavarná a nőt igazán? Ha te rendbe jönnél lelkileg és nem külsőre válogatnál, hanem aszerint, hogy kivel tudod boldog párkapcsolatba nevelni a gyereked.Szedd össze magad, keress pszichológust és míg rendbe nem jössz ne pasizz.Nem vagy rá kész.
2020. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Dehogy az a buta liba csak nevetne , nekem nem jut jó.
2020. febr. 14. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!