Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol merre ismerkedjem?

Figyelt kérdés
Férjem elhagyott egy fiatalabb csitriert,gyerekük is lett es boldogok.En azóta sem tálalok senkit(4 éve)és csak olyan férfiak próbálkoznak akik sokkal rosszabbak külsőre mint a volt férjem.Nem akarok akárki melett meg alkudni, mert azzal azt bizonyítanám, h okkal váltott le egy fiatalabb és szebb nőre. Olyan pasi kéne aki jobban nézne ki mint az exem ,h lássa h én is értékes vagyok.
2020. febr. 13. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben csak a mutogatásról szólna ez az egész, akkor inkább hagyd ki. Lépjél túl rajta. Amennyiben valóban szerelmes lennél bárkibe akkor nem az érdekelne, hogy jobban nézzen ki, mint a volt férjed.
2020. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért nem fogsz találni senkit és jobb is így mindenkinek.
2020. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a mutogatás de olyanokat mondott anno nekem a nője, h én nezzek tükörbe. Nem csoda , h el lettem hagyva, ócska vagyok stb.Es nem adnám meg az örömöt nekik , h nevessenek rajtam.
2020. febr. 13. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne ébredni!
2020. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok


Annyira ramaty az önbizalmad, kit érdekel, hogy ki mit mond? Egyátalán nem foglalkoztatna téged ez, ha rendben lennél az önbizalmaddal. 4 év alatt nem sikerült magadat túltenni ezen, egyátalán nem normális az, ha 4 év után is ezen agyalsz. Elhiheted azt, hogy rólad szól a kapcsolatuk, ha mégis akkor óriási baj van ott is.

Nem tanácsos ide leírni, mert mindenki lepontozza azt, aki leírja ezt, de menj el egy pszichológushoz és kérdezd meg, hogy mi a véleménye a helyzetedről.

2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetnek rajtad, élik az életüket.

Nem így kéne ehhez hozzáállni. Zárd le az exeddel történteket és keress olyat akivel kölcsönösen szerethetitek egymást.

2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"hogy nem rólad" *
2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig pont az ex anyósom mondta pár hónapja, h a nő rajtam nevetett, h azért nincs meg senkim mert csúnya vagyok..........
2020. febr. 13. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a hozzáállással nem érdemled meg, hogy jó pasid legyen. Majd szépen összeszedsz egy Adónisszal vetekedő külsejű mukit, aki kihasznál, elnyom és bántalmaz.

Szörnyű, hogy csak bosszú vezérel.

2020. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi ideig voltatok házasok a férjeddel? Válókeresetet már gondolom régen beadtátok - és megvolt a tárgyalás is.


Hogyan emlékszel vissza a tárgyalótermi hangulatra? Milyen érzések, gondolatok kavarogtak akkor benned? Volt-e valamilyen jövőképed a következő napokban, hetekben - abban az időszakban?


Gyermeketek miért nem született? Közösen vágytatok volna az utódra - vagy egyikőtök kevésbé szerette volna, ha megfogan - majd világra jön - a szerelmetek gyümölcse?


Ui: azért tettem fel ezeket a kellemetlennek tűnő kérdéseket, hogy segítsek valamilyen módon a továbblépésben. (A válaszra hátha magadtól is rájössz...)

2020. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!