Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért futnak a férfiak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futnak a férfiak ennyire a nők után, velem van a baj, hogy tőlem messze áll ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Sok férfi haverom rohan a nők után, mindenáron barátnőt szeretne. Pl nem válaszol neki a nő de ő még egy levelet ír. Állandóan társkeresőn lógnak és minden nőre ráírnak.

Nekem ez furcsa viselkedés. Én is 5 éve egyedül vagyok de messze nem viselkedés így...ha van barátnő akkor örülök neki de ha nincs akkor is csomó minden boldogságot meg lehet találni az életben nők nélkül..


2020. febr. 13. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Be kell bizonyitanom mindenkinek h elég jó vagyok, de ugysem fog sikerülni mert biztos, hogy...

Nagyjából erről szól a jelen.

2020. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert ez így van időtlen idők óta.

A szex, a szerelem, a család mozgatja a világot.

Mindenki, na jó, a többség - vágyik a jóra, a kellemesre.

2020. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Láthatod az eddigi válaszokból is, hogy van aki el sem tudja képzelni, hogy másból is állhat az élet, mint hogy az ember dug, gyereket csinál és meghal.


amúgy a többség férfi vagy nő nem annyira a jó tapasztalatokról ír az online tárkeresőkdől, gondolom ezért kell ennyit nyomni, hogy legyen valami.

2020. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
5. De hogy lehetnek ennyire szűkültek az emberek? Hogy csak nő dugás gyerek, ez a boldogság nekik? Nem tudják másban megtalálni a boldogságot? Furi ez nekem. Volt barátnőm mondom jó volt vele de most is teljesen boldog vagyok hogy nincs. Ha jön jön ha nem akkor nem jön olyan nő aki megfog
2020. febr. 13. 08:17
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne akarhatná abban megtalálni a boldogságot? Ha valakinek a gyerek és a család az álma miért kell jönni a hülye dumával, hogy menjen el inkább sielni meg gyékénypapucsot kötni?
2020. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnének nőt találni maguknak és tesznek is érte. A szerelem és a szex nem fog bekopogni az ajtódon.


Ha pedig boldog vagy társ nélkül, akkor egyáltalán nem értem miért nem kerülöd el nagy ívben a felnőtt párkapcsolatok rovatot és miért nem a hobbidnak megfelelő oldalon olvasgatsz. N

2020. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szállsz be ebbe a versenybe nemigen lesz barátnőd.

Ez egy öngerjesztő folyamat, mindig lesz valaki aki többet, jobbat, többször, szebben ajánl.

Vagy kiszállsz, vagy te is emeled a tétet.

2020. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy verseny a ferfiak között. Akinek nincs csaja az életképtelen.
2020. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5 év magány után nem kéne okoskodni. Egyértelmű, hogy te sem csinálod jól a dolgokat.

Valahol a kettő között van az igazság; azaz a haverjaid minenkit letámadó és a te sült galambra váró hozzáálláod között.

2020. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azaz a haverjaid minenkit letámadó és a te sült galambra váró hozzáálláod között"

Nekem a "sült galamb" hozzáállással is összejött egy komoly kapcsolat. Szerintem nem ezen múlik. A legnagyobb baj, hogy az emberek átgondolatlanul belemennek egy kapcsolatba, amivel mindkét fél inkább csak veszít, mint nyer. Sokkal jobban és többet kellene mérlegelni a dolgokat és valóban nem futni a másik után. Főleg ha nincs meg a kölcsönös érdeklődés.

Mennyivel békésebb és kiegyensúlyozottabb világ lenne.

2020. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!