Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért intenek óvva egy három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért intenek óvva egy három gyerekes, elvált nőtől?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy nőt, még az elején elmondta, hogy elvált, 3 gyereke van, fodrászként dolgozik és 32 éves. Én 29 vagyok, eddig 1 kapcsolattal a hátam mögött, megspékelve jó nagy adag önbizalomhiánnyal és önértékelési gondokkal. Mikor elmondtam az ismerőseimnek, szüleimnek óvva intettek tőle, de senki nem bírt értelmesen érvelni, hogy miért ne "kezdjek" vele. Én egy kedves, normális, érdeklődő, törődő nőt ismertem meg, nem igazán értem miért kellene menekülnöm tőle. A gyerekei pedig nem zavarnak, persze ezt most úgy mondom, hogy még személyesen nem is találkoztunk egyelőre, csak telefonon beszélünk.
2020. febr. 12. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is önbizalomhiányom van, de akkora balek még én sem vagyok, hogy háromgyerekes családanyával jöjjek össze.
2020. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs ebben semmi rossz, ha tetszik es ugyerzed osszepasszoltok. Viszont azert intenek ova tole, mert 1 kapcsolattal a hatad mogott most reszt kene kivenned 3 gyerek nevelesebol, 0 tapasztalattal meg 1 is sok lenne nemhogy 3. Es akkor meg ott a kapcsolat amivel torodni kell. De csak magadra hallgass, szurkolok nektek😊
2020. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!