Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért intenek óvva egy három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért intenek óvva egy három gyerekes, elvált nőtől?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy nőt, még az elején elmondta, hogy elvált, 3 gyereke van, fodrászként dolgozik és 32 éves. Én 29 vagyok, eddig 1 kapcsolattal a hátam mögött, megspékelve jó nagy adag önbizalomhiánnyal és önértékelési gondokkal. Mikor elmondtam az ismerőseimnek, szüleimnek óvva intettek tőle, de senki nem bírt értelmesen érvelni, hogy miért ne "kezdjek" vele. Én egy kedves, normális, érdeklődő, törődő nőt ismertem meg, nem igazán értem miért kellene menekülnöm tőle. A gyerekei pedig nem zavarnak, persze ezt most úgy mondom, hogy még személyesen nem is találkoztunk egyelőre, csak telefonon beszélünk.
2020. febr. 12. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert távlatokban gondolkodnak a környezetedben, azért mondják ezt. A három gyerek valamilyen formában téged is fog érinteni, anyagilag, környezetileg. Valamilyen módon te töltheted be a férfi szerepét nekik, hiába van apjuk, látja hetente egyszer őket? Te vagy a környezetükben, rólad veszik a viselkedési mintákat.


Sok idegeskedés jár ám a gyerekekkel is, életszakasztól függetlenül. Veszekedések során megkapni azt,hogy "ne okoskodj nem vagy az apám" stb jelzők, amikor már valamennyire hozzád nőnek, hát nem kellemes.


Azt is érdemes átgondolni, hogy három gyerek után akar-e még szülni egy gyermeket neked? Nyilván tőled is függ ez. Azon viszont nem kell meglepődni,ha nem szeretne, hiszen három gyerekkel egyedül maradt, nem biztos az, hogy a negyedikről már nem így gondolkodna.

2020. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Gondolj már bele 3 puruttya idegen embertől, akinek gondolom láthatóságija is van és fel fog, mindig tünni a nő életében a gyerekek miatt... már csak ezért se menj bele és a többi még csak hab a tortán. Minek neked más gyereke, mikor magadnak is tudsz csinálni és egyből 3? Róluk miattad soha nem fog lemondani és ők lesznek neki az elsők. Na mindegy, ha nem érted , miért óvnak ettől...
2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert a gyerekes, főleg a fiatal többgyerekes nőkkel szemben gyakori előítélet (sokszor nem alaptalanul), hogy nem a férfi két szép szeméért mennek bele egy kapcsolatba, hanem azért, hogy legyen valaki, aki segít etetni, ruházni a gyerekeket. Gondolom, a barátaid és a szüleid is azért ellenzik, mert attól félnek, hogy elszórod rájuk mindenedet, miközben csak érdekből lenne kedves veled a nő. Függetlenül attól, hogy milyen a lány, érthető az aggodalmuk így, hogy tapasztalatlan vagy a párkapcsolatok terén, ráadásul önbizalomhiányos is vagy, hiszen pont az ilyen srácokat lehet a legkönnyebben kihasználni.
2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Hallgass a szívedre, ez a te döntésed, felelősséged .. Mindegy mit mondanak az ismerőseid, szüleid az az ő félelmük.
2020. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy 3 gyerekes anyának te csak a 4. lehetsz mindig a sorban. Ezért intettek óvatosságra...
2020. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőnek tökéletes, de semmi több. Ha nem tervezel hosszútávra és egy tapasztalt partnert akarsz akkor vágjál bele, egyébként pedig felejtsd el.

41F

2020. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért fogsz gürcölni hogy felnevelj 3 idegen gyereket.Ismétlem:idegen.Semmi közöd nincs hozzájuk.Mikor felnőnek majd odavágják hogy ne ugass az életükbe,mert nem vagy az apjuk.Az ex mindig ott lesz a kapcsolat alatt.Anyuka összejárhat szexelni vele,sokszor így is van.Ne csezd el az életed.Ha nem akarsz saját gyereket,inkább dolgozz saját magadért+járhatsz prostikhoz is.
2020. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg ismerkedjél vele, aztán majd meglátod, lehalább lesz tapasztalatod.
2020. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy 3 gyerekes fiatal nő nem társat keres elsősorban, hanem apát a gyerekeinek. Olyat, aki eltartja őket, aki a férfi lesz a családban. Gondolkodj el rajta, hogy 29 évesen biztos arra vágysz-e, hogy 3 idegen gyereket nevelj fel más helyett. Az egész fizetésed azokra a kölykökre fog elmenni, akikhez semmi közöd. És igen, cserébe meg fogod kapni, hogy nekem te ne pofázz, nem vagy az apám. Ha a volt férje paraszt, akkor még azzal is harcolhatsz. Jó esély van arra is, hogy nem lesz saját gyereked, mivel a nőnek már van három, nem fog neked még egyet szülni. Komolyan kell ez neked? Ha 50 éves lennél, azt mondom ok, nem lehet válogatni, de a te korodban bármikor találsz egy gyermektelen, aranyos, konfliktusmentes lányt.
2020. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány és az önértékelési gond még nem is legnagyobb baj... hanem az hogy te abszolút nem tudod hogy mennek a dolgok. A gyerek (több és idegen mint írják) fogalmilag nem úgy értelmezendő hogy zavar/nem zavar hanem melózni kell(!) ugrálni körülöttük ide vinni oda vinni költeni rájuk satöbbi a te igényeid meg a levesbe mennek. Olyan mintha a akkor érnél oda a házibuliba mikor már csak a rendrakás/takarítás van....
2020. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!