Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki orokke egyedul marad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki orokke egyedul marad?

Figyelt kérdés
Ha szetnezek a kornyezetemben, barataim, ismeroseim koreben akkor azt latom hogy szinte mindenkinek parja van. Nem igen tapasztalom azt hogy valaki egesz eletet egyedul elne le. A parok akiket latok tobbnyire boldogok is, de persze ez lehet csak a latszat (tudom sok a valas stb.), megis ez egyfajta remenyt nyujt nekem, hogy talan tenyleg letezik a nagy o, talan tenyleg mindenki megtalalja a parjat az eletben. En kicsit kezdem ezt a kerdest feladni, azt erzem hogy senkivel nem tudnek egy eletet leelni, senkit nem tudnek elkepzelni magam melle, sok evnyi keresgeles utan sem. Nem tudom, hogy ha igy erzek egyszeruen csak lejjebb kene adnom az elvarasaimbol, vagy nem szabadna beletorodnom hogy nem olya jo egyutt valakive, hanem tovabb kene keresnek azt akivel ugy erzem igazan boldog vagyok?
2020. febr. 10. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, aki örökké egyedül marad.
2020. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen. 37 éves vagyok és eddig nem találtam megfelelő partnert és nagy valószínűséggel nem is fogom.

Teljesen ellátom magam, nem vagyok családcentrikus.

Ilyen nagy ő féle illúzióim már nincsenek, kompromisszumok árán valaki mellett élni. Na kösz, inkább maradok egyedül.

2020. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
😂😂😂 amit a 2-es írt azon röhögnöm kell. 37 évesen azt hiszi, az a nagy ő akivel nincs kompromisszum? 😂😂😂 Jezusom...
2020. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Igen, én. (37F)
2020. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle ember van.


És igen egész biztos, hogy sokan egyedül élik le az életüket.


Habár én 60 év után már nem látnám értelmét.

2020. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki elobb meghal, minthogy talalna valakit, az orokre egyedul marad.
2020. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Én örökre egyedül leszek. Nem megy az ismerkedés.30f
2020. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig voltak és lesznek is. Szerintem egyre többen. Többek között amiatt, mert ma már nem "muszáj" összejönni és együtt is maradni olyannal, akivel nem jó, nem passzolunk.
2020. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van sok ilyen ember.
2020. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van volt kolléganőm 64 éves és egyedül van. Elmondása szerint azért, mert ő nem főz nem mos senkire.
2020. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!