Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen visszautasításnál nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen visszautasításnál nincs esélyem? Lehet felesleges határozott mozdulattal megcsókolnom?

Figyelt kérdés
Irodaházban ahol dolgozok van egy nő, nagyon csinos nagyon bejön. Randira hívtam. Erre... Jézusom nézz már magadra, ugye ezt nem gondolod komolyan... Hogy nézel ki...
2020. febr. 10. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, miért szeretnél ilyen nővel a továbbiakban bármit is?
2020. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#9: "Mert milyenek? :) Lehet nem is tudjuk a teljes képet, vagy az előzményeket."


Lehet, de ennyit írt összesen a kérdésben, így ennyiből indultam ki. Nem fogok önkényesen hozzákölteni dolgokat, amik aztán lehet nem is úgy vannak.


Szerintem annyira nem hihetetlen viszont hogy tényleg csak ennyi történt, első próbálkozás volt és így reagált a nő. Miért ne történhetne így? Ja igen, mert szerinted csak prolik/cigók viselkedhetnek így, hát elárulom nem.


Egyébként vicces, hogy pont te mondod hogy nem szoktál sértegetni. Megismerlek íráskép és százalék alapján, több kérdésnél láttam már hogy elkezdesz betámadni embereket bármi alap nélkül. Szóval ne haragudj ha nem hiszem el egy szavadat se abból amit írtál.


Meg az is vicces hogy valahogy mindig megtalálsz és belém kötsz, ha ennyire tetszem neked írj egy privit édes, ahelyett hogy itt kerülgetsz mint a forró kását. Ne is tagadd, tudom hogy így van.


Amúgy tökmindegy hogy a kérdésben szereplő visszautasító fél nő vagy férfi e, a lényeg nem változik: egy bunkó. Gondolom csak azért pontoztak le mert mit ad isten pont nőről van szó és felszólaltam ellene. Fordított esetben kíváncsi vagyok ugyanazok az emberek pont hogy felpontoznának e. Gondolom igen. Ez sokat elárul arról hogy mekkora nemi egyenlőség van. De mindegy is, mert ez már nagyon off topic.

2020. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!