Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen visszautasításnál nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen visszautasításnál nincs esélyem? Lehet felesleges határozott mozdulattal megcsókolnom?

Figyelt kérdés
Irodaházban ahol dolgozok van egy nő, nagyon csinos nagyon bejön. Randira hívtam. Erre... Jézusom nézz már magadra, ugye ezt nem gondolod komolyan... Hogy nézel ki...
2020. febr. 10. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Csak kelleti magát. Arra vár, hogy megcsókold. Hajrá!
2020. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi bajod?😀
2020. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz a nyakadba egy munkahelyi zaklatasi ügyet, akkor csókold meg egy határozott mozdulattal.
2020. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért írsz ki ekkora kamut?
2020. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire primitív nővel még nem találkoztam, kétlem, hogy valós a kérdés.
2020. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös azért is kérdeztem,hogy mi baja van😀
2020. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
5. Márpedig ennél sokkal alpáribb nők is vannak :D
2020. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

ameddig a nők ilyenek ne csodálkozzanak hogy sok az incel és megkeseredett pasi


nem is az elutasítás itt a baj hanem a stílus. mert neki muszáj tudatnia hogy ő mennyivel feljebb való, tipikus női ego gyakorlatban...


aztán ha őt utasítanák el így két hétig csak azt hallgatná mindenki körülötte hogy mennyire összetörték a szívét


hagyd a fenébe, most minek nyomulnál rá még ezek után?

2020. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

"ameddig a nők ilyenek ne csodálkozzanak hogy sok az incel és megkeseredett pasi"


Mert milyenek? :) Lehet nem is tudjuk a teljes képet, vagy az előzményeket.

Ha én bunkón reagáltam valakinek a kezdeményezésére, az már egy ideje nyomult, és nem értett abból, hogy NEM.

Vagy olyan is van sokszor, hogy előbb elutasítom normálisan, és ő kezd el sértegetni, kérdőre vonni. Volt, amelyik erőszakoskodott, hogy bizonyítsam be, hogy tényleg komoly kapcsolatban vagyok, ha már erre hivatkozom. Volt, amelyik elemezte, hogy milyen beképzelt fap.ina vagyok, mégis kire várok, ha ő nem jó.

Ilyenkor én olyat alázok ezeken, amekkorát csak tudok. Normális közeledésre viszont kedvesen reagálok. De elvárom, hogy értsen az első NEM-ből.

Én úgy hiszem, hogy kevés olyan nő van, aki zsigerből bunkó, ha kezdeményeznek nála, maximum ilyen aluledukált proli/cigó nőkről tudom elképzelni, hogy provokálás nélkül lenéző bunkók.

2020. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés.

Nők 95%-a nem utasít ilyen bunkón vissza.

"Nem érek rá mert.. (kamuszöveg)" szokták használni.


Egyébként jah, semmi esélyed.

2020. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!