Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az ideális férfi, akit kerestek, akivel egy életet tudnátok együtt tervezni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső: nem baj, ha nem jóképű, felőlem ronda is lehet a férfi, de legyen izmos, legyen tekintélye. Nem testépítő típusra gondolok, lehet akár nagyon mackós is, de legyen azért erős, izmos is.


Belső: kedves, figyelmes, megbízható, nem iszik, nem drogozik, nem agresszív, közösek a céljaink, elfogad olyannak amilyen vagyok, stb.


Röviden ennyi.

2020. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső: nekem az arc nagyon sokat számít, amúgy nem bánom ha sportol valamit és magas, de ha kicsit termetesebb, azzal sincs semmi gond. Ja és öltözködésileg nagyon vonz az ing, az öltöny, valahogy dominanciát sugall.


Belső: legyen megbízható, törődő, jószívű, szeressen, találjuk meg a közös hangot, azert ne legyen fapofa, lehessen vele nevetni, a hűség nem árt, a magas intelligenciával meg egyből levesznek a lábamról.


Tudom, az elvárásaim mesébe illőek 😅

2020. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

nekem mindig azt mondták, hogy nincs olyan férfi, akit elképzeltem, aztán kiderült, hogy van és most már 5 hónapja együtt vagyunk:


külső: legyen sportos, a világos szinek nekem nem tetszenek (kék szem, szőke/vörös haj)


belső: legyen ambiciózus, határozott, céltudatos, udvarias, és ne vegye magának értetődőnek hogy takaritok főzök rá

2020. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, amilyen a jelenlegi párom.


Külső: igazából lényegtelen, csak ne taszítson és fogjon meg benne valami. Nagyon különböző barátaim voltak eddig (170 vs 198 cm, nagyon vékony vs mackós, rövid vs derékig erő hajú), de mindegyikben tetszett valami. A jelenlegi páromnak pl. iszonyat szexi, huncut mosolya van.


Belső:

- Intelligencia. Legyen meg a magához való esze, ne lehessen minden szirszarral megvezetni. Nem kell ultraműveltnek lenni, de legyen mindenről véleménye, és meg tudja fogalmazni értelmes ember módjára. Előny, ha azért van olyan téma, amiben tényleg jártas.

- Hasonló célok és hozzáállás a párkapcsolathoz. Pl. Én szeretnék majd eljegyzést, esküvőt, egy, vagy maximum 2 gyereket.

- Hűség. A monogám párkapcsolat híve vagyok.

- Ne legyen káros szenvedélye. Alkalmankénti italfogyasztás, egy-egy buli alkalmával akár részegség is belefér, de nem rendszeresen. A dohányzást nem bírom, a drog meg teljesen kizáró tényező.

- Hasonló humor.

- Normális munkahely, vagy legalább arra való törekvés.

- Hasonló szexuális kultúra és libidó.

- Tudjon bánni a pénzzel. Nem szimpi, ha valaki sosem tud félretenni jó kereset mellett sem, mert mindig a legújabb iphone meg egyéb felesleges baromság kell.

- Tudjunk normálisan kommunikálni, ha valami probléma merül fel, akkor azt értelmesen megbészelni.

- Valamilyen módon mutassa ki, hogy szeret. Az egyéni, hogy kinek mi a szeretetnyelve és hogyan kommunikálja a másik fele, de valamiből azért érezzem, hogy fontos vagyok neki.

- Legyen valami közös érdeklődési kör. Legyen nyitott azokra a dolgokra, amiket szeretek.

- Ne legyen agresszív.

- Partnerként, társkent tudjunk egymásra tekinteni, el tudjuk osztani a hétköznapi teendőket, ne gondolja azt, hogy a házimunka a nő feladata.

2020. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!