Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulható meg az éjszakai ismerkedés alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szorongok és kibirhatatlan gyomoridegem lesz társasági helyzetekben, mivel félek attól, hogy megszólnak a visszafogott viselkedésem és a lassúságom miatt. Az tény és való, hogy nagyon lassan veszem a lapot a legtöbb társasági szituációban és az érzelemkifejezésem is csökevényes.


Sajnos emiatt sokat kell igyak, hogy "normális" szinten viselkedjek, azaz nyissak az emberek felé és benne birjak maradni a szituációkban, ugyanis józanul elutasítanának a lassúságom miatt.


Plusz körülmény, hogy sokszor járok el szórakozni egyedül és emiatt még többet kell igyak, hogy ne legyen feltűnő, hogy egyedül vagyok.


Nyilván azért járok el, hogy nőket szedjek fel, és szokott is sikerülni. Csak sajnos már igy 30 évesen nem bírom az italt, és kb a heti biztonságos alkoholmennyiséget (~14 alcohol unit)meg kell igyam, hogy rendesen berugjak és el tudjam viselni azt a sok elutasítást, amig találok egy nőt, akinek kellek.


Randikon viszont sosem jelentem meg részegen és nem is nagyon érdekes, hogy igyak. Mivel akkor már tudom, hogy kellek a nőnek. De az ismerkedés elején sajnos nagyon rossz, mert ránézésre nem tudják, hogy milyen vagyok, és a kinézetem nem nedvesít egy bugyit sem. És sajnos a fellépésem sem az igazi. NA DE AZTÁN! Mert azt el lehet mondani, hogy elég okos vagyok és erre rá tudnak kapni a nők. De szerintem sokkal jobb lenne, ha a kinézetem miatt szeretnének, és nem kellene annyi sokat erőlködnöm, mire el tudom magam fogadtatni.


Szóval ital nélkül unalmas lennék egy szórakozóhelyen és lassú. És emiatt a nők azonnal elutasítanának, mert látják, hogy lassú vagyok.


2020. febr. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Menj el egy PUA táborba.
2020. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. És legyen vesztes is a kérdező azzal ha pua táborba megy. Ha nem jöttél volna rá kedves egyes az ilyenek taníthatatlanok. Minden ember más és más. És nincs mindenkire megfelelő képlet.
2020. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
De van! Én is PUA tanfolyamon edzőttem, mostmár nincs olyan pi*a aki ellen tudna állni nekem.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha keresnél egy fix barátnőt? Sokkal egyszerűbb, mint minden héten újat keresni.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten, ott jobban meg tudsz nyílni levelezésben, aztán hátha belészeret a személyiségedbe a lány akinek irogatsz, ilyen is van, de ne hazudozz, önmagadat kell adnod őszintén.
2020. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Hármas. Az már rég rossz ha neked a nők csak pi*ák. Megérdemled hogy lehúztak.
2020. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Buli elott igyal 1-2 kavet. Az porget. Gyakorlat teszi a mestert. Gyakorolj es gyakorolj. Ismerkedj sokat.
2020. febr. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!