Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan nővel, akinek senkije sincs?

Figyelt kérdés
Úgy értem már nem élnek a szülei, testvére sincs. Ugye vele, az ő részéről nincs sógor, koma, családja, akikhez együtt oda tudtok menni. Sztorizni is épp ezért nem tud semmiről. Azért ez így unalmas nem? Láttam olyat is, hogy az ilyen nőt a férje kihasználta, szinte rabszolga sorban tartotta, hisz úgysincs senkije, nem védi meg senki, azt tehetek vele, amit akarok elven, meg a férfi családja is így bánt vele.... Normális véleményeket szeretnék kapni olyanokról, akik ebbe a helyzetbe képesek belegondolni, érezni. Szóval a hülye vagy, az megy a moderátorhoz letiltásra. A többieknek köszönöm.
2020. febr. 8. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Alapvetően nem baj, a legfőbb hogy az önértékelése rendben legyen, és viszonylag stabil személyiség legyen, azaz ne legyenek nagyon durván depressziós korszakai.

A nők között aki képes sztorizni ritka mint a fehér holló amúgy is, ezért nem érdekel.

2020. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik és szimpatikus akkora igwn lehetne kapcsolat belőle, házasság és gyermekek is így amikor nincs meg felfele meg lenne lefelé. Az en családom megosztanám vele. Horror jelenetek eszembe sem jutnának, nem vagyok beteges ember
2020. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alapvetően a nőt ismered meg és csak utána a családját. Ha nincs neki vagy nem tartja velük a kapcsolatot az nem hiszem h bármit befolyásol. Ha pedig szeret, akkor egy idő után akár a Te csaladodat is érezhető kicsit magáénak.
2020. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

hogyha Te vagy az a rokonok nélküli nő, akkor azt tanácsolom, hogy igyekezz jól kiismerni és megismerni a fiú családját, rokonságát. Összejöveteleken megérzed, hogy lenéznek-e, vagy elfogadnak. Egy-két kellemetlen megjegyzésből ne vonj le végső következtetést, mert meglehet, hogy a fiúd sem kedveli az illetőt.

Ám, ha a fiú már eleve csicskájának tekint, akkor szakíts vele, ill. ne is kezdj vele komolyabb kapcsolatot.


Kérdező,

ha fiú vagy, akkor gondold meg, hogy a családod, rokonságod lebecsüli-e az ilyen rokonok és család nélküli embert. Nem jól teszik, de előfordulhat, hogy lenézik. Ekkor gondold át, hogy meg tudod-e védeni a lányt és magadat is az ilyen emberekkel szemben.

2020. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre hogy akiknek nincs senkije (vagy csak a legközelebbi rokonok hiányoznak) annak legtöbbször egészségtelen mértékű kapcsolata van valakivel pl. Ex anyosjelolt, haver, sógor koma jó barát stb.
2020. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A 30-as évei közepén járó nő vagyok, édesapám és nagyszüleim is meghaltak már, anyámmal több mint tíz éve nincs kapcsolatom, tesóm nincs. Ettől függetlenül egy önálló és erős nőnek érzem magam, aki egy ovissal kezd most teljesen új életet a gyerek apja nélkül.

Vannak céljaim és barátaim, de ha ez valakinek uncsi, hát akkor nem egymást keressük.

2020. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik ...nem írom le, hogy "férfi", inkább maradjunk a barom kifejezésnél, e miatt nem kezd a nővel, az megérdemli, hogy egyedül dögöljön meg, és soha ne legyen nője!
2020. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meghatározó számomra, igen, járnék.
2020. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nő, akinek csak egy testvére van, és nem járnék olyan pasival, akinek nagy családja van. Kivéve, ha nem kell minden hónapban ott ülni náluk, mint egy rémálomban.
2020. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!