Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak azok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak azok akik sosem fognak nőt "találni"?

Figyelt kérdés

A kapcsolatteremtésben soha nem voltam jó mióta az eszemet tudom. Barátaim sem igazán voltak. Barátnőm meg végképp nem. Bár úgy érzem hogy ha a lány is meg akarna ismerni akkor menne a dolog. Meg ha valakit jobban ismerek akkor nyitottabb leszek, és beszédes. Mert amúgy eléggé csendes vagyok.

Nem járok bulizni, nincsen baráti köröm, máshol meg nem egyszerű ismerkedni.

Az ilyen típusúak azok akiknek sosem lesz párjuk?

Iskolás koromban sem volt barátnőm, szerelmes egyszer voltam igazán, de a lány le sem sem sz_art. Most 24 éves vagyok.


2020. febr. 7. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
10: Azért a legtöbb "tanács" elég meredek. Pl: "Költözz el". Jah, hagyja ott a munkáját, mindent amit felépített, hogy talán, de csak talán valami nővel maajd megismerkedhet. Ennek a fokozása "költözz külföldre". Persze, mert egyértelmű, hogy aki párt akar, annak el kell hagynia az országot. Na, ilyesmik.... Valódi tartalommal és segítő szándékkal bíró tanács kevés van. Inkább csak mantrák.
2020. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sose tanácsoltam senkinek olyat, hogy költözzön el. Tudom, mennyire nem egyszerű ilyet hirtelen megvalósítani.

Apróságokat, egészen apró dolgokat sem hajlandóak egyesek megtenni, és amit # 10 válaszomban írtam, nagyjából mindenre hasonlóan válaszolnak. Olyan egyszerű tanácsok, mint pl. a sportolás, tánciskola, menjen környéken parkokba, bárhova, mindenre a válasz: "nem, nem nekem találták ki" "túl zárkózott vagyok" "tuti beégnék, inkább nem". Stb.

Neki mi bonyolultat tanácsolt bárki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2020. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!