Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak azok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak azok akik sosem fognak nőt "találni"?

Figyelt kérdés

A kapcsolatteremtésben soha nem voltam jó mióta az eszemet tudom. Barátaim sem igazán voltak. Barátnőm meg végképp nem. Bár úgy érzem hogy ha a lány is meg akarna ismerni akkor menne a dolog. Meg ha valakit jobban ismerek akkor nyitottabb leszek, és beszédes. Mert amúgy eléggé csendes vagyok.

Nem járok bulizni, nincsen baráti köröm, máshol meg nem egyszerű ismerkedni.

Az ilyen típusúak azok akiknek sosem lesz párjuk?

Iskolás koromban sem volt barátnőm, szerelmes egyszer voltam igazán, de a lány le sem sem sz_art. Most 24 éves vagyok.


2020. febr. 7. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2020. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok ugyanez amit leírtál
2020. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz, garantáltan igy marad minden.
2020. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Illetve én sokszor voltam szerelmes de mindig csak a tökèletes lett volna jó nekem de talán még az se amúgy skizofrén vagyok
2020. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hobbit es kozosseget kell talalni, ahol tudsz ismerkedni, lehet ez akar online is. Gondolom van hobbid. Minden hobbinak megvan a sajat communityje is. Hasonlo erdeklodesi koru emberekkel egy fokkal konnyebb ismerkedni, akkor is, ha nem vagy akkora tarsasagi ember.
2020. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolatteremtés tanulható! A kapcsolatteremtési képesség fejleszthető! Sose késő elkezdeni, csak ki kellene lépned a komfortzónádból, kérdező.
2020. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sosem fogsz nőt találni, ha sem baráti köröd nincs, sem bulizni nem jársz. Ha találnál is valakit, nem leszel érdekes a számára (mivel gondolom azon kívül, hogy melózni jársz, máshová nem jársz el). És ez a kulcsa az egésznek. Viszont ha a 4 fal között ülsz állandóan, akkor esélyed sem lesz ismerkedni, mivel nem adsz lehetőséget annak, hogy valakivel elkezdj beszélgetni. Nem fognak hozzád nők becsengetni, hogy ismerkednél-e velük. Kellene egy baráti társaság akikkel eljárhatnál. Persze nem feltétlenül bulizni, hanem mindenféle eseményre amik érdekelhetnek téged.
2020. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem voltak barátaim, csajok is és vannak is. De pont ennyi, haverok. Több soha. Szóval nem a barátok számán múlik ez.
2020. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Hagyjunk már fel a végtelen önsajnálattal, ha kérhetem. Első randin nem sírunk, hogy mennyire szar az életünk. Nőt nem találni, hanem keresni kell!


Ha nem figyel rád, kétszer pattintsd orrba, a környéken mindenki rád néz majd! :D


Viccet félretéve... ilyen anyátlan férfiakkal senki nem akar majd kapcsolatot. Talpra! Egy nő férfit szeretne, nem pedig egy tutujgatásra váró pelenkást (elsősorban, a későbbiekben ez nyílván változik majd).


Meg ez a "majd ha".... most akkor jó a beszélőkéd, vagy nem?! Első randin tudok úgy beszélgetni, mintha évek óta ismerném, pedig magasról teszek rá, hogy mit mond. Csak úgy teszek, mintha érdekelne. :D Ha azt hiszed, ez náluk másként van, csalódni fogsz :D


33/F

2020. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle kifogással párosul a pártalálás. Például: "el kellene járni" - "neeeem, nem erősségem a lakás elhagyása" "Élőben kellene ismerkedni" -> "neten inkább, random chat-oldalakon, mert már ért kudarc" "érdemes lenne beiratkozni valahova/problémáidat ha nem tudod megoldani pszichológus" -> "neeem, rajtam egyik se segít, nekem ez se jó/nem hiszek az ilyesmikben"
2020. febr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!