Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy társkereső oldalon a "csücsörítés"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30-as férfiként nem rég regisztráltam egy társkereső oldalon, és rengeteg lány tesz fel magáról "csücsörítős" fotót. Ennek van valami jelentése, vagy ez most mi akar lenni? (Nem túl szimpatikus, nem is írok ezeknek a hölgyeknek, de lehet hogy nincs ebben semmi...!?)

2020. febr. 6. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy generációs sajátosság, olyan mint a trapézgatya.
2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kacsacsőrű emlős által világrahozott díszpintyek.
2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szopásra készen állnak.
2020. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, a kacsaszáj az még kiborítóbb, amikor nem tudja, hogy mosolyogjon, kint legyen, vagy bent legyen a fogsora, vagy csücsörítsen, aztán létrejön egy ilyen hullámos szájú izé, mint aki szögbe lépett.
2020. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent? Semmi jót. 50-es IQ fölött senki sem csücsörít.
2020. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Hááát...

Van egy kolléganőm. Most tett fel egy csücsörítős, puszi dobós képet. Ott úgy néz ki, mint egy igazi bombázó. Teljesen más az arca.

A valóságban egy kapa fogú, görbe orrú csaj, és legfeljebb átlagos.

Talán ez a hatás lehet az oka, hogy sok csaj csücsörít a képeken. Élőben meg fel se ismered.

2020. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű oka van: a legtöbb nő vágyik telt ajkakra mivel ez egy szexi vonás (már aki és már akinek). Ezzel próbálják leplezni sokan, hogy nem olyan ajkakat kaptak az égiektől. Sokaknak eleve telt az ajkuk és ezt próbálják még jobban felturbózni de jellemzően az ilyen nőknek vékonyka szájuk van. Ez egy egyszerűbb trükk mint mondjuk egy szájfeltöltés. Azt már vitatnám, hogy mennyire esztétikus a kacsaszáj de tinikoromban bizony én is sok ilyen selfiet posztoltam mert akkor szebbnek láttam magamat a teltebbnek ható ajkakkal.
2020. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, oké oké. Nekem azt valaki magyarázza el, hogy hímneműek miért csücsörítenek ugyanígy? Nőtől is gáz, de ki találta ezt valaha jó ötletnek a pasik közül?!
2020. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! Okosabb lettem! :-)

(És sajnos egy olyan infóra is szeret tettem amire nem is akartam! Ezt férfiak is csinálják??? Nem találok szavakat!!!)

2020. febr. 6. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"10-ért szopok"
2020. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!