Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új trend a cyber-szex?

Figyelt kérdés
Még a kezdetek kezdetén, mikor bejött az internet, fel lett fedezve a cyber-szex. Aztán ez lassanként háttérbe szorult, mivel jöttek az online társkeresők, mobilos app-ok, és pillanatokon belül lehetett találkozni valakivel. De most úgy érzem, megint ezzel próbálkozik a legtöbb férfi. Találkozni nem nagyon akarnak, magukról semmit nem mondanak el, de küldjek magamról fehérneműs képet.....meg videó-chateljünk! Hát mit mondjak, eléggé lehangoló.

2020. febr. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig el szoktam cseszni a hangulatot valami idétlen képpel. Például a fszképét visszaküldöm úgy, hogy szemet, szájat, hajat és kis ruhát rajzolok a kis drágának, vagy bejelölgetem rajta az anatómiai részeit. Vagy vannak neten is inspiráló képek, mikor a "küldj egy képet, amin melltartóban vagy" kérésre érkezik egy kép egy levetett melltartóról, aminek az egyik kosarában benne van a csajról egy igazolványkép vagy a "küldj ruha nélküli képet" képen ott egy üres szárogató. 😂 Ha nekik ez kell, majd megtanulják, hogy viselkedjenek egy idegen nővel.
2020. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez min. 20 éves trend és a társkereső weboldalak mögött is voltak sokszor cyber szex-et keresők, ugyanúgy a skype-on, yahoo mess.-en, stb. :).
2020. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, ezek jók. Én règen a "Küldj képet a melledről" kérésre elküldtem egy tehèntőgyet, meg hasonlókat.

Igen, kérdező, ismét kezd visszatérni az a korszak, hogy a pasiknak nem kell már szexkapcsolat sem, csak neten akarnak egy chatszexet, vagy kamszexet és kész. Az Anotalkot is erre használják például.

2020. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

"Ha nekik ez kell, majd megtanulják, hogy viselkedjenek egy idegen nővel."


Szerintem pont leszarják, hogy te mit bohóckodsz.

Rajtad kívül még vagy 20 nővel beszélnek.

2020. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
@4 gondolod érdekel? Legalább addig is jót röhögök és küldöm a screenshotot a haveroknak meg teszem ki sztoriba. Hátha valaki ráismer. :D
2020. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Úgy látszik, erre van kereslet. Nekik legalább lesz sikerélményük. Én nem kérek vagy küldök intim dolgokat, nem rohnatam le kanos üzenetekkel életemben senkit. Mindig mindenkivel tisztelettudó voltam, stb. Szűzen is maradtam bőven 30 év felett. Akkor most melyik a jobb?
2020. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erre van kereslet, ez csak egy mesterségesen generált b.nkó szokás, mint nagyon sok minden a 21. századi médiában.
2020. febr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!