Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változott meg a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a véleménye? Aki egyszer visszautasított az később miért gondolja meg magát?

Figyelt kérdés

Ismerőseim között van egy nagyon csinos nő, aki amióta ismerem nagyon tetszik. Anno amikor megismertem,akkor ezt el is mondtam neki, de egy mosoly tekintetében lekoptatott. Ennek úgy 8 éve. A közös ismerős a nővére, aki a legjobb barátom menyasszonya.

Évente 3-4 alkalommal szoktunk találkozni, a viszonyunk elég hideg volt idáig, tiszteletben tartottam, hogy nem vagyok az esete, nem is igazán kerestem a társaságát. 2 hete elmentünk közösen(20 ember) síelni és nagyon jó volt a hangulat, igazi élmény volt számomra.

Ami furcsa, hogy azóta ez a nő elkezdett velem levelezni FB-on, érdeklődő lett felém amit eléggé furcsállok. A haveromtól annyit megtudtam hogy tavaly év végén elhagyta a vőlegénye, pontosabban megcsalás után szakítottak, de egyáltalán nem látszott letörtnek.

Nekem nem volt komoly párkapcsolatom lassan 2 éve és bevallom őszintén nem is igazán kerestem, mert az elmúlt pár évben elég rosszul alakultak a a dolgaim, munkahelyváltás, költözködés, és még sorolhatnám. Az a gondolat motoszkál bennem, hogy semmi olyan dolog nem történt a kapcsolatunkban ami miatt vonzóbb lettem számára, ha akkor nem jöttem be neki, akkor most miért fogadna el?



2020. febr. 4. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod amikor megismerted akkor mondtad el neki... Lehet akkor tényleg nem jottel be neki mert alig ismert. Plusz idovel az emberek valtoznak, mas dolgokat kezdenek el fontosnak tartani. Pl mai fejjel mar nem mennek bele bizonyos kapcsolatokba.
2020. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
változtál, változott az ízlése.
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Megtudta hogy van pénzed😀 Ilyen csajozni sem képes lúzerekre nem repülnek rá csak úgy a csajok.
2020. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!