Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölött a nők miért mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött a nők miért mennek át depresszív állapotba? Ami a társkeresésükre is kihat

Figyelt kérdés

Tehát ismerkedéskor is csak a negativizmus, hogy az ő életét így meg úgy tönkretették az előző párkapcsolatai. Meg szemét férfiak így meg úgy hazudtak neki, blablabla...

Rengeteg 30 fölötti besavanyodott nőn ezt látom. Semmi jele már az életkedvnek mint a 20 éves csajokon.

Miért gyepesednek be a nők 30 felett? A férfiaknak bezzeg akkor jön meg az önbecsülésük és az életkedvük. Így ne csodálkozzanak hogy a 30-as férfiak, 20-as nőkkel kezdenek inkább...


2020. febr. 3. 12:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#18: "kerdezz meg jopar 30as not, legboldogabb idoszaka az eletenek es veletlenul se gondoljatok h ugy gondolunk magunkra mint aki mar elviragzott. "

Ez szerintem nagyon fontos. A harmincas éveknek is megvan a maguk szépsége és egyáltalán nem kell egyetlen ilyen korú nőnek sem elvirágzottnak tartania magát. Egy fiatalos, de érett nő nagyon is vonzó tud lenni, feltéve ha belül is megmarad fiatalnak. Nyitott, mosolygós, vagy ha úgy adja a helyzet, akkor akár kezdeményező is.

2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
Mert rájönnek, hogy az álomlovag csak a mesében létezik.
2020. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
"Mindenki örüljön annak amit megszerzett és legyen vele boldog" - maximalisan egyetertek veled, nem arra szerettem volna kihegyezni h minden no eletcelja a ferj es a gyerek, mindenki maskepp teljesedik ki, nagy atlagban viszont elmondhato h akinek ez a tervei kozott szerepel, annak ez az utolso 10eve van erre, ami feszkot szul. #18 voltam
2020. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
3%

20-as, így van mindig minden a férfi hibája, vagy azé aki épp elmeri mondani, hogy elkurt@d, elcsesztétek, túl sokáig járt a korsó a fkörhintára, azt most meg megy az újjal mutogatás. Nincs ezzel semmi baj, 30 felett kiégnek, kihullanak a körforgásból azt kész. Legközelebb majd nem válogat, jah nem lesz 2. élet? Nem baj, az is az én hibám :)

Egészségedre.

2020. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24 csak nem az a bajod, hogy te kimaradsz abból, hogy a nők rajtad is hintázzanak, (csak ha már annyira felültünk a fszkörhintára.)

Mondtam már, ha utolsó lennél is, utolsó maradnál

2020. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
5%

Én attól nem félek, volt nekem olyan időszakom nemrég, amikor a könnyűvérűek pörögtek, meg tolongtak :) Nem mindenki lúzer, csóró és anyámasszony katonája ám, aki ide írogat, úgy halkan megjegyezném...

Attól függetlenül nekem az az álláspontom,hogy egy nő értéke fordítottan arányos a partnerei számával. Ha tetszik nektek ez, ha nem. Ha 100millás házban akar élni, egy 190es kidolgozott testű hapsi mellett, akkor bizony kell h legyen tartása annak a nőnek... Ez van, sajnálom.

2020. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
4%
25ös, a hazudozásod meg senkit nem érdekel. Élj akkor álomvilágban. Belőleg a rosszlányokról milliót lehet rendelni aprópénzért. Ha neked ez életcél...
2020. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene 100 millás ház, 190es pasival? Az a baj, hogy azt hiszed mindenkinek ugyanaz kell. Pedig nem. Nem mindenkinek a pénz az istene.
2020. febr. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
43%
Tudom, akkor neked jó a 150cm magas, csóró, kákabelű, magára semmit sem adó semmirekellő hapsi is... Kinek mi, ebben igazad van. Neked ez a zsánered ezek szerint.
2020. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!