Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nárcisztikus férfi van?

Figyelt kérdés
Most voltam egy előadáson a nárcisztikusokról. És szinte csak nők voltak a közönségben. Meg több lány ismerősömtől is hallottam hogy nárcisztikus barátjuk volt. Ez ennyire gyakori lenne? Vagy csak rámondják a nagyképű exükre hogy nárcisztikus?
2020. febr. 3. 10:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Személy szerint volt ilyen exem. Az önbecsülésem a nullával korrelált amikor megismerkedtünk, ezért szállt rám mert az ilyenekre utaznak

Össze-vissza hazudozott, még amit kérdezett sem volt igaz. Mindenkivel megcsalt akin volt lyuk aztán ezekért engem hibáztatott, hogy a számonkéréssel belehajszolom abba, hogy félrelépjen. Ha szakítottam jött sírva, könyörgött, ígért fűt-fát, majd 2 hét múlva megint megcsalt. Elhitette velem, hogy értéktelen vagyok, senki nem kíváncsi rám és ő milyen nagyvonalú, hogy mégis velem marad. Folyamatosan kritizálta mindenemet, a testemet, hogy milyen ronda a cicim (érdekes mert mindenki más pont azt mondta, hogy milyen szépek), milyen bénán öltözöm, miért festem és vasalom a hajamat, miért sminkelek. Eközben ő persze az ász volt akiért persze, hogy minden nő odavan, miért ne lenne, ő fantasztikusan jó parti és nem sajnálja magát tőlük mert annyira akarták.

Volt egy pasi akitől rettegett, aki tudta, hogy bármikor egy mozdulattal elcsábíthat tőle mert ő volt a nagy szerelmem előtte (meg alatta is és végül meg is csaltam vele, megérdemelte). Tőle teljes mértékben próbált elszeparálni, a guta ütögette ha csak ránéztem, hisztizett és kiborult, jelenetet rendezett nyilvánosan is.

Külföldre kellett költöznöm és letiltanom mindenhonnan, hogy lekopjon végre és akkor tudtam tőle nagy nehezen megszabadulni de még akkor is próbálkozott a barátaimnál és a családomnál. Amikor pedig abbahagyta végre akkor elkezdte terjeszteni büszkélkedve, hogy kikkel csalt meg, hogy volt mellettem még egy barátnője, hogy mikre vett rá a szexben és hogy milyen undorító egy r**nc vagyok amiért hozzáértem ahhoz a pasihoz akivel megcsaltam és őt sajnálja mindenki.

2020. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

"Most voltam egy előadáson a nárcisztikusokról. És szinte csak nők voltak a közönségben."

Hogy jön össze a kettő? Akkor akik eljárnak gazdasági vitát hallgatni azok hülyék a gazdasághoz, mások meg értenek hozzá?


Nők egyértelműen "nárcisztikusabb" viselkedést mutatnak, nem hiába vesznek annyira ruhát, kennek magukra annyi sminket. Az tény, hogy már a férfiak sem olajos kézzel mennek kocsmázni, és a hajat is belövik de ez még igencsak messze van a női reggeli rutintól. (Persze Y és Z generációban már jellemzőbben az olyan piperkőc ficsúrok akik párjukat ritkítják)

2020. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Nők egyértelműen "nárcisztikusabb" viselkedést mutatnak, nem hiába vesznek annyira ruhát, kennek magukra annyi sminket."


Nah ja, ez jogos. Szerintem is több a beképzeltebb, önzőbb ember nőben, mint férfiban, mert a nő csak elvár, a férfi meg csak ad. A nő fenyeget válással (és ő is válik a 80%-ban, mert nem tudja önmagát elfogadni). Nézzetek fel tinderre, kinek nem jó semmi? Hát a nőknek. Ki követelőzik h márpedig a Józsi elvitte a Julit Amerikába nyaralni, akkor ő is menni fog, azt a férfi vagy fizeti, vagy majd megy mással, akinek épp van. Tehát a nárcizmus az önzésből indul ki,a szigorú önző "én én én én én " vagyok az atyaúristenből. Szép nárcisztikus embereket lehet találni itt:

instagram.com

Jellemzően nők verik ott a mellüket.

Aki önző az nem biztos h nárcisztikus, mert az önző beképzelt ember még nem biztos, hogy képes lenne mást a szba nyomni, h neki jobb legyen. Bár ha belegondolok a 20on 30on éves nőkbe, elszedett vagyonok válással, lapátra tett férfiak, mert a nő nem boldog (saját maga miatt), igencsak hajaz a nárcizmusra...

2020. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem biztos, hogy csak a pasijuk lehetett nárcisztikus. Rengeteg nárcisztikus szülő is van ám. Vagy akár barát, barátnő (nem kapcsolat értelemben). Engem is anyám miatt foglalkoztatott egy időben a nárcisztikus-téma, nárcisztikus párom (lekopogom) sosem volt.
2020. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

A tipikus nőnek (tisztelet a kivételnek) nagyobb az érzelmi intelligenciája (példaként szociális területen is többen dolgoznak nők) és jobban érdekli őket ezért egy pszichológiai előadás (vagy egy beszélgetős film). Plusz a nők jobban vannak arra nevelve, hogy segítséget kérjenek, ha bajuk van, így hamarabb mennek orvoshoz és pszichológushoz is (vagy küldik a párjukat), míg a tipikus férfinek (tisztelet a kivételnek) segítséget/megjavítást kérni szégyellnivaló dolog (külsőstől - otthon lehet, hogy akár többet nyavalyog egy nátha felett is, de oda az imidzs, ha meglátná egy haver, hogy pszichológiai előadásra vagy romantikus filmre ment).

Nárcizmus statisztikát nem tudok :) De gyanítom, igazi személyiségzavaros kevés van. Ha férfiakból lenne több, talán magyarázná, hogy közülük (tisztelet a kivételnek) többen vágynak elismerésre és vezető szerepre, otthon és/vagy munkában.

2020. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Egyre több a beteg agyú. Persze van itt védelem is, rámondják, pedig nem pszichológusok. Egy kocsit utánna olvasva pedig rájövünk, hogy a korképnek vannak bizonyos tipikus jellem vonásai ami csak a nárcisztikusra igaz.


Volt benne részem, és köszönöm nem kérek többet. Egy vallás aminek az istene és az imádója ugyanaz a személy. Nulla empátia. Nulla érzés. Üres. Teljesen üres. Egy érzelmi analfabéta. Nagyon hamar kiderül hogy hazudik. Buták mint a.... mint amin ülők. De ő hibátlan. Meg nem tud felelősséget vállalni. Az óvodás gyerekem szintjén van határok terén, nagyjából nem ismeri. Halvány lila dunsztja sincs hogy mi az hogy várni. Hogy valamit nem kaphat meg azonnal. Áh jesszus. Nagyon beteg emberek.


És tényleg gyűlnek.

2020. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!