Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nárcisztikus férfi van?

Figyelt kérdés
Most voltam egy előadáson a nárcisztikusokról. És szinte csak nők voltak a közönségben. Meg több lány ismerősömtől is hallottam hogy nárcisztikus barátjuk volt. Ez ennyire gyakori lenne? Vagy csak rámondják a nagyképű exükre hogy nárcisztikus?
2020. febr. 3. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Több férfi nárcisztikus, több nő borderlineos. Vannak ilyen tendenciák
2020. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Miféle előadásokra jársz te? :D

Szerintem sokan ezzel védekeznek, amikor valójában csak beképzelt, önző sggfejek.

2020. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan van jó pár nárcisztikus,de az is biztos,hogy sokszor csak rámondják pár rossz tulajdonság miatt az ex-re,hogy jah nárcisztikus volt.


Viszont az olyanok,mint pl én akinek az apja az volt és az is sajnos elég valószínű,hogy a nárcit fogja bevonni az életébe,Az a férfi lesz neki vonzó és ezt a nárcisztikus is megérzi,hogy ki az aki behódolna neki.

Anyámnak konkrétan nincs személyisége már úgy lenullázta apám,folyton lealázza ,nem lehet önálló véleménye,de miután jól megalázta azért megfogja a kezét és tudatosítja benne,hogy téged csak én szeretlek és senki más. Minket is próbált maga képére nevelni és mai napig minden rossz amit nem pnot úgy csinálsz ahogy ő. Mindenki idióta csak ő nem,ő maga a tökéletesség,hibátlan. És tényleg nagy hatalmat ért el és tényleg tanult ember,mert ugye az ilyenek vágynak a hatlomra. Önállótlanságra nevelt teljes erejével ami féli -meddig sikerült is neki..

A lényeg,hogy azért kevés ilyen nagyon durván nárciszitkus ember szaladgál az utcákon,de tény,hogy azért van egy pár. És enyhébb fomrájában sajnos 2 pasim is ilyen volt. Meg arra is figyelni kell,hogy mi az áldozatok simán ki tudjuk váltani ezt olyan emberekből akik más mellett pl nem is lennének azok,vagy csak enyhén lennének. Én nagyon áldozat típus lettem ,könnyen behódolok,emrt otthon ezt láttam,hogy ez így van jól.

2020. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen, tényleg. Van ilyen exem.
2020. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem a Nárcizmus terjed, hanem a látens orvosok, pszichológusok vagy profilozók száma ugrott meg, akik ránézésre máris kórképet adnak a másik emberről. ... kicsit túl sok volt a Gyilkos elmék-ből meg a CSI-ból.

Szerintem nem lehet általánosítani olyat tekintetben, hogy melyik nemre jellemzőbb. Amúgy meg: egy ember véleményét sem érdemes figyelembe venni arról, amit az exéről mond. Se nőét, se férfiét! Ilyen esetben ugyanis mindenki igyekszik a legdurvábban degradálni a másikat.

2020. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem siman csak a nőkre inkabb jellemzőbb, hogy ilyen eloadasokra jarnak.

En el nem tudnám képzelnk a fiu barataimrol hogy ilyente elmenjenek, baratnoimrol meg a nal inkabb. Pasik altalaban massal toltik a szabad idejukat szerintem ;)

2020. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Sok a nárcisztikusan sérült ember (pl. médiában, művészetben... sőt a multiknál is gyakori, ahol mindenki túlkompenzál a szerepléssel és másokat hibáztat a sikertelenségéért), de igazi nárcisztikus, vagyis a személyiségzavaros fajta, aki folyton össze-vissza kamuzik és még magának is elhiszi, hogy ő legkülönlegesebb a világon és csak mindenki szembe jön, azért jóval kevesebb van. Az online térben felnövő generációk meg egyre jobban nárcisztikusabban sérült lettek/lesznek, hiszen mindenki csak önmagát adja kifelé ("nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek":) lásd mint a gyk-n), miközben nem tanult meg meghallgatni és élőben, ráadásul türelemmel kapcsolatot teremteni másokkal.
2020. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Szakmai szemmel több embert láttam rámondani másokra, hogy pszichopata meg nárcisztikus, mint amennyi esetben tényleg jogos lett volna... Ezek ma ilyen divatszavak, a depist is rámondják mindenkire, aztán azt küldik szakemberhez, akinek semmi baja, miközben a család meg csak simán paraszt, akinek csípi a szemét, hogy vannak emberek, akik nem mások valagát nyalják.


Amiket én látok :

Az illető olyan depressziós, hogy kikelni nem tud az ágyból, látszik az alvásritmusán is, hogy problémái vannak, arra megy a "ne legyél már ilyen lusta" bagatelizálós duma.

Aki tud nemet mondani és érvényesíteni magát tök korrekt módon és nincs nyakig valakinek a valagában, mint egy szolga, az egyből pszichopata.

Aki kicsit figyel magára és van némi önbecsülése, esetleg aktívan használja a közösségi médiát és élményeket oszt meg, az már nárcisztikus.


Mert az a normális az embereknek, ha egy dicséretet úgy fogadsz, hogy kifogásokat keresel arra, hogy miért nem illet meg és szerénykedsz, nem pedig kihúzod magad és megköszönöd, valamint az, ha mindent megcsinálsz nekik, ahogy tetszik és rendelkezésükre állsz és minden nap Colgate mosollyal fogadod őket. Ez a normális az embereknek, nem az, hogy valaki független és meg tudja élni a negatív érzelmeket. És akkor megy az, hogy dehogy vagy te depis, csak kelj fel és gyerw bulizni meg pszichopata, önimádó (nárcisztikus) kaki vagy, ha nem tud a párod vagy a főnök csicskáztatni vagy esetleg te is kérsz a párodtól annyit, mint amennyit ő tőled.


Annyi ilyen emberrel találkoztam. Azzal próbálnak belemanipulálni a szolgahelyzetbe, hogy ha nem úgy viselkedsz, betegségek nevét húzzák rád.

2020. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

"Most voltam egy előadáson a nárcisztikusokról. És szinte csak nők voltak a közönségben."


Férfi vagyok és soha életemben nem jártam ilyen előadásokra. Másképpen töltöm a szabadidőmet. De hééé?! Autóiparban dolgozok mint mérnök és szinte 100%-ban csak férfiak vannak itt te jó isten hogy lehet ez?! :D


Nagy butaság párhuzamot vonni a kettő között...

2020. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Muszáj hogy több legyen, a nőknek ez tetszik.
2020. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!