Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okosabb vagyok az atlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okosabb vagyok az atlagnál ezért gyorsan kiábrándulok. Orokre egyedul maradok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok okosabb, csak röviden igy tudtam megfogalmazni a felso kerdesben. Nállam sokkal okosabb embereket ismerek :)

Szóval volt egy betegsegem 10 évvel ezelőtt (az agyamat tamadta meg a kór..nem fejteném ki) és ezután az eset után iszonyat jó memoriám lett, nagyon jók a logikai következtetéseim, gyorsan gondolkodok,gyakorlatias vagyok, egyszerre több dolgokra tudok figyelni, 5 dolog közt is megtalálom az összefügést stb.

Emellett sok negativ is jött a betegseggel: gyenge idegrendszer, újra kellett tanulnom olvasni stb.

Járok pszichiáterhez es neuropszichológushoz azóta rendszeresen, és azt mondjak hogy az agyam folyamatosan pörög es nagyon magas kapacitason működik.

Hat tök jó, de nekem ez nem annyira tetszik, hiszen azota nehezebben megy a párkeresés. Nem értem hogy miért nem csinálnak logikusan az emberek dolgokat, miert nem gyakorlatiasak, miért felejtenek el csomo mindent, miért nem használják a józan paraszti eszüket,miért nem tudnak egyszerre több dologra figyelni.

Utalom hogy lassabb a felfogasuk,nem tudnak összefüggésekben gondolkodni sokszor, csomó mindent el kell mondani többször mert elfelejtik.

Dolgozunk ezen a pszichologuson hogy felfogjam hogy nem mindenkinek ennyire gyors az észjárása és ettől meg nem lesz buta a másik, de nekem egyszerűn annyiszor butaságnak es ostobaságnak tűnik amit a masik csinal hogy elkezdek nem feltekinteni rá és kiábrandulok.

Betegségem elött sosem volt ilyen,azelott teljesen normalisan mukodtek a kapcsolataimat. Rohadtul utálom ezt az egeszet.. egyáltalán nem vagyok igy boldog és elégedett.. sőt... félek hogy orokre egyedul maradok


2020. febr. 2. 21:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Te nagyon kis frusztrált vagy :) tipikusan az az ember, aki minimalisan sem elegedett magával, es attol erzi jol magát ha arc es nev nelkül masoknak beszólhat. Ez rettenetesen szomorú,es meg kevesebb intelligenciara vall,mint az hogy valaki elgépel szavakaz. En nagyon sajnállak téged és a körülötted élőket.

Nekem egy komoly betegsegből kellett kigyogyulnom, es megtanulnom ujra irni (amit le is irtam) tudod, akarmennyire is szar az életed, en akkor is büszke leszek arra,hogy 25 évesen újra megtanultam nulláról az irast olvasast. neked mi a mentseged az helyesírasi hibáidra és az irigységedre? :)

2020. febr. 2. 22:52
 12/16 A kérdező kommentje:
Értelmes valaszokat köszi :) zarom is részemr a topikot.
2020. febr. 2. 22:56
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésből egyből látszik, hogy mennyivel vagy okosabb. :D
2020. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sokszor érzelmi alapon döntenek,tesznek dolgokat, ettől még nem biztos, hogy buta valaki.

Lehet valaki"szívember"...

Én a helyedben kihasználnám ezt,hogy ennyire porogsz agyilag.

Tanulással hogy allsz?

Mennyire tudsz pihenni,kikapcsolni?

2020. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Attól, hogy okosabb valaki, nem kellene ezen pattognia. Te szimplán inkább idegesebb, feszültebb vagy, mint az átlag. Kell az a terapeuta...
2020. febr. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Virágot algernonnak-olvasd el.


Másrészt lehet, hogy nem okosabb, hanem csak gyorsabb lettél, gyorsabban gondolkodsz, de lehet, hogy sokszor tévesen.


Menj és csináltass IQ tesztet.

2020. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!