Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Mert ugye a diploma ALAP a partnerkeresésben.



2020. febr. 2. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom nincs a szakmunkásokkal, sosem volt elvárás és több nem diplomás párom volt mind diplomás.

De az, hogy a szakmunkások jujj de sokat keresnek és mennyire felesleges a diploma nagyon nagy butaság. Kereshet Gyula fél millát, csak éppen nem mindegy, hogy milyen az a munka amit végez. Ahhoz, hogy legyen kellő referenciája, hogy ne büntesse minden évben szarrá a NAV amiért zsebbe dolgozik adózás nélkül (nem is lenne pénze adózni) jó pár évnek el kell telnie. Rengeteg pályakezdő szakmunkást ismerek, nagyon nincs kolbászból a kerítés náluk. Illetve nagyon nem mindegy, hogy mondjuk 20 ukrán/cigány kulturálatlan egyénnel kell napi 12 órát együtt dolgozni vagy pedig egy normális irodában értelmes, kulturált emberekkel 8-at. Egy párkapcsolat szempontjából is sokat számít, hogy milyen munkát végez a párod. Aki 12-14 óra fizikai meló után esik haza az nem fog tudni a kapcsolatba energiát fektetni sosem. Arról már nem is beszélve, hogy a nehezebb fizikai munka mennyire tönkreteszi az ember egészségét.

És ahogy előttem is írták, egyetemen rá vagy kényszerítve, hogy jól informált, olvasott legyél olyan dolgokban is amik nem feltétlenül kapcsolódnak a szakterületedhez. Kapsz egy általános tudást a világról. Emiatt természetes, hogy műveltebbek akik egyetemre jártak. Én őszintén megmondom, hogy nem nagyon lehetett a világ dolgairól értelmesen beszélgetni egyik szakmunkás párommal sem. Nagyon intelligensek voltak de egyszerűen sosem volt szükségük arra, hogy tudjanak dolgokat a területükön kívül. A véleménykifejezéssel is voltak problémáik. A legtöbb szakon egyetemen valamilyen formában tanítanak kommunikációt, megtanulsz normálisan érvelni és vitázni. És ez a nem mindegy.

2020. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Már hogy manapság a legtöbb "szaki" csak egy kontár idióta, aki semmire fel elkér bődületes összegeket. Inkább megcsinálom magamnak az összes olyan munkát amire a nagy szakemberek verik magukat. Nővéreméknél a kőműves nem tudott egy fél méter magas falat megrakni, vízszintesen betonozni, vakolni, a villanyszerelőnek fogalma sincs a szakmájáról, össze vissza kötött mindent stb.

Tisztelet a kivételnek biztosan vannak jó szakemberek még, de több a kókler aki 0 tudással akár meggazdagodni.

2020. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük félre a villamosmérnököket és vegyük elő a szépségipart. Kutató szeretnék lenni, mesterszakos diák vagyok, fingom sincs a körmös és fodrászkellékek nevéről, de tudom, mi néz ki szépen. Elmentem egy körmös vizsgára, modellnek. Valami modulzáró vizsgájukra. A csaj, akinél modell voltam, teljesen szét volt, véresre reszelte a körmöm, amiről kussolni kellett, különben bukta, össze - vissza csinált mindent, majd rárakott egy-egy zselébumszlit a körmömre. Alkohollal ecsetelgettem a vérző kezem amíg a másikon dolgozott, hogy a művelet végére ne látszódjon a körmöm alatti seb, közben meg mutogattam neki, hogy az oktató által említett párhuzamos reszelést hogy kellene csinálni úgy, hogy ne törjön meg a fény a felületen. Hármassal ment át. Ismét mondom, soha nem láttam ezeket a szarokat, én SPSS-ben szórakozok biológiai mérések adataival, nem körmökkel. De tudom, mi a gányolás. Másik kedvenc sztorim barátnőm elcseszett ombréja. A csajnak konkrétan olyan okádék átmenetet csináltak 20 000 ftért, hogy pislogtam. Bőgött, hogy csináljunk vele valamit, különben lenyírja váll fölé. Jó. Utánaolvastunk, elmentem venni neki profi hajápolókat, hogy a töredezést rendbeszedjük, olajat, pakolást, mindent, tettünk rá egy 5 mosásos színezőt, hogy addig se legyen tré, aztán mikor kicsit összeszedte magát a hajszerkezete, megcsináltam neki normálisra az átmenetet úgy, hogy csak 5 centit kellett lecsapni a derékig érő haja végéből. Utána jött a szobatársa, hogy fizet nekem, csak csináljam meg neki is. Mutatok képet, érdemes megnézni azt a gányolást, amit egy szakember csinált. És azt, amit én, nulla tapasztalattal, kis szépérzékkel, guglival. Én nem akarom magam istennem feltüntetni, de egyetemen ha egy radírozást látnak az általad készített tervrajzban, úgy bsznak meg, mint a huzat. Ezek meg úgy elkurják a munkájukat, hogy egy hozzá nem értő is normálisabban meg tudja csinálni és a hülye is látja, hogy el van bszva csutkára és mégis kapnak papírt. Én nem nézem le a szakikat, de szívből kívánom, hogy szigorítsák annyira a szakképzéseket, hogy érjen valamit az a papír és az utolsó idióta suttyó senki egész nyugodtan maradjon papír nélkül. Egyből jobb lenne a szakma megítélése az ilyen moslékok nélkül és egyből nem lennének lenézve.


Illetve illene olyat is tanítani az alaptantervben, amit nem tud egy hétköznapi ember megcsinálni egy videó alapján, mert ez így tré.

2020. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért kell ennyire kiélezni a diploma kérdését. Nekem volt olyan pasim, akit éppen akkor rúgtak ki, amikor megismerkedtünk
2020. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt olyan házasságom, amiben éppen akkor rúgták ki a páromat, amikor megszületett a gyerekünk
2020. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem jönnék össze.
2020. febr. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!