Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Lelomboz titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Lelomboz titeket, ha egy olyan férfi udvarol nektek aki csak átlagdiplomás és az államnak dolgozik, , bagóért"?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 18:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#19 azóta, amióta Magyarországon 250e az átlag nettó.
2020. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"#19 azóta, amióta Magyarországon 250e az átlag nettó."


Tehát 10 év munka alatt nem tudott semmi értelmeset tanulni, amivel előrébb lehet lépni? Na, az ilyenek miatt csalódás sok férfi. Mert elég neki az, amit elsőre adnak és inkább a rendszert szidja, és nem tanul.

2020. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem egy szakmunkás udvarolt, én közgazdász. Azóta már együtt élünk, nagyon boldogan. Nem lombozott le :)
2020. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
mondjuk egy egyetemi 33 éves tanár nagyon nem keres 350 et, de még sajna 300 sincs meg.
2020. febr. 3. 09:16
 25/25 anonim ***** válasza:

222:

Én webmesternek tanultam, de mivel nem volt tapasztalatom, nem kellettem sehova. Így kénytelen vagyok egy gyárban melózni nettó 150-ért.

2020. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!