Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Miért nincsenek manapság olyan őszinte, tapintatos megnyilvánulások akár itt a fórumon vagy társkeresőn mint pl amit Cseh Tamás dalaiban hallhatunk?

Figyelt kérdés
Hiszen szerintem a középkorú és fiatal generációknak a társkeresésben is hasonló a problémájuk , vagyis problémánk mondjuk ki nyíltan mint abban az időben. Ez a lekezelő, széthúzó stílus nem fog rajtunk segíteni. Kinek mi a véleménye?
2020. febr. 1. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár példát írhattál volna, mert így nem fogsz normális választ kapni.
2020. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fúh... ezt fiatalként mondom, de Cseh Tamást rég elfeledték szerintem.

Másrészt ne keverjük a dalok idealizmusát az élettel, szerintem "ez a lekezelő, széthúzó stílus" mindig is jelen volt. Énekelt erről Gary Jules, a Pink Floyd, írt erről verset József Attila, Tóth Árpád és még sorolhatnám a művészeket. Szerintem ez hozzátartozik az emberi természethez.

2020. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kifelé mutogatva nem fog megváltozni a világ.
2020. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kifejted bővebben példával?
2020. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem elsősorban, hogy az itteni válaszok úgy általában sokszor lekezelőek,( nem rólatok van szó akik most válaszoltatok, mert ti nagyon rendesek vagytok) nem mutat egy generáció hasonló szolidaritást egymással mint a fenti művész dalaiban ahogyan hallhatjuk meg általában az akkori mindennapi kommunikáció is más volt. Ezt a sorsvállalást hiányolom egy kicsit őszintén szólva.
2020. febr. 1. 22:34
 6/6 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha a szép szó nem használ, ès a tanácsot sem fogadja meg, mert csak magát sajnáltatni jön fel kérdezni, akkor mit tegyen az ember?


Sírjon vele?

2020. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!