Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők általában miért hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában miért hazudnak, hogy nincs kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Mi férfiak mindig megmondjuk a frankót ha kavarunk is egy csajjal,sőt.. egy pár százalék még meg is szinezi a dolgot,hogy sok csaja volt/van..

De ha egy egyedülálló nőt megkérdezünk,hogy van-e valakid? Tutira azt fogja mondani,hogy nincs..és,hogy csak a munka meg a munka létezik számára. Holott, mindenki látja,tudja,hogy pl Pistikével mindig beszélget és jár fel hozzá segíteni is hónapok óta. Akkor minek kell a szentet játszani és hazudozni?


2020. febr. 1. 09:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

"A szexből alakul ki minden kapcsolat és később érzelem."


Attól, hogy mögé írod, hogy aki mást mond, hazudik, nem lesz igaz. Csak annyit mond el rólad, hogy nem látsz a saját érzelmeiden túl, nem fogadod el mások tapasztalatát.


Kapcsolat és érzelmek nélkül nem szexelek, az kb egy light-os nemi erőszak.

2020. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

18 Kérdező, te egy agresszív, korlátolt barom vagy aki rá akarja erőltetni mindenkire a saját nézőpontját és aki mást mer állítani, az hazudik. Nem érzed, hogy milyen gáz vagy? Azért mondja, hogy nincs senkije, mert 1. tényleg csak barátok, esetleg a srác nyomul ő meg húzza az agyát mert unatkozik vagy 2. mert semmi közöd hozzá, hogy mit művel a hálószobában, ezt pedig ő nem tartja kapcsolatnak, nem vállalja fel. Vagy a srác őt, ez most mindegy.

Tehát ez nem párkapcsolat. És amilyen ökör vagy, te elkezdenél bele okoskodni, esetleg a sráccal is beszélnél, tehát jobban teszi ha téged távol tart ettől, akármi is legyen az igazság. Az egy dolog hogy ő is kérdezte, semmi közöd hozzá és kész. Akadj le róla és felejtsd már el végre.

2020. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb is írták. Kapcsolat nélkül nem fekszem le senkivel. És számomra taszító ha valaki 0 érzelemmel megdugja a másikat és a végeredmény függvényében "szerelmes" lesz.

Ahogy olyan emberrel se jönnék össze aki szerint ahol szex van az párkapcsolat. A párkapcsolat az érzelmekről közös időről és az elköteleződésről szól. Jó esetben nem a szexről. És amennyiben a nő is így gondolkozik ő nincs kapcsolatban akkor se ha Pistivel még le is fekszenek amire nincs bizonyíték csak feltételezés.

2020. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

22-es!

Te mint okos mindent tudó és tapasztalt hozzá szóló..

Tőled kérdem én!

Akkor mi a fenének ír rám? És miért érdeklődik gyakran? Ha valaki répázza titokban,az olyan nő már felejtsen el! Nekem nem kellene már más egyén után! Szexelni velem is tudott volna meg tudna ahogy tettük is éveken át élvezetesen. Nekem nem kell az olyan nő érdeklődése aki csak akkor ír rám ha nem tud beszélni már senkivel. Egyébként meg annak a szerencsétlen srécnak szinte soha nem volt senkije 36 éves létére..most sincs, ha az exem annyira rendes,emberi lenne,akkor erkölcsösségből sem hülyítené szegény gyereket! Mire jó így ez a haverkodás? Mert az a srác tuti szerelmes lesz belé.. vagy már az! Egy gyönyörű nőről van szó!

Ha meg többről van szó,akkor meg miért kell tagadni? Függetlenek mind a ketten. Meg örökké mem lehet titkolózni.

2020. febr. 1. 16:44
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát azt tényleg nem értem, hogy minek ír rád, mert beszélgetni gondolom nem lehet veled, nem hiszem, hogy csak itt vagy ilyen korlátolt. Ha rád ír, küldd el melegebb éghajlatra és kész. Nem kötelező vele haverkodni. Amúgy meg nem biztos, hogy szexelnek, ez lehet csak a te fantáziád szüleménye.
2020. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
A többi ismerőseim mondták,hogy mindig együtt sétálnak. Munnkába is.
2020. febr. 1. 18:49
 27/35 anonim ***** válasza:
46%
Ha megmondja h veled csak laza,akkor felvallrol veszed nem.kezeled kiralynokent! Ha azt mondja nincs senki akkor kiralynoket kezeled,szexben is figyelmes vagy vele.
2020. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Együtt sétálnak? Hűha....ez komoly. Ja, nem. Akadj már le róla, Istenem....az exed, nem mindegy?
2020. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Korábban említették (gondolom nők),hogy érzelem nélkül nem szexelnének. Nos.. nekem volt olyan barátnőm,lényegében párom aki beszélt egy kicsit a múltjáról..19 év házasság után elvált,és ugye 19 házas élet az mégis csak impulzus a testnek.. és a teste egy idő után hiányolta a szexet,a férfi érintést,ezért könnyedén hagyta magát szexkalandokba keveredni.. és olyan nőről beszélünk aki az erkölcs mintaképe volt a házasságában,mert soha nem csalta meg a férjét.. a csávó csalta,alázta meg őt. Na de visszatérve.. ez a nő aki elmondása szerint soha el nem tudta volna képzelni a kalandokat, bele ment jó pár úriemberrel,többszöri együttlétbe is. Nem szerette őket egyáltalán,sőt az egyiktől mindig sírva fakadt amikor haza ment és saját magától hányingere volt amit tett. De azt mondta azért tette meg a szexkalandokat,hogy nőnek érezze magát,hogy ne csak egy megalázott megcsalt egyén legyen akit mindenki csak sajnált. Egy szexpartnerét sem szerette szóval, csak vonzódott hozzájuk mert jóképűek voltak vagy mert férfiasak. Na meg a szexhiány! Viszont azt leszögezte,hogy hatalmas különbség van,összehasonlíthatatlan egy szimpla szexpartner között,és egy egy olyan illetővel akivel kapcsolatba van,akit szeret! Mert attól nincs jobb érzés, és az intimitás is csodás!
2020. febr. 1. 19:39
 30/35 anonim ***** válasza:
Értem azt, amit a nőismerősöd mond, én is átéltem hasonlót, bár nekem nem kellett több szexpartner ehhez, de ez részlet kérdés. De ha van ilyen ismerősöd, ő is biztosan el tudja neked mondani, hogy a szex nem vezet feltétlen érzelmekhez. Tehát ez ellentmond annak amit te korábban mondtál.
2020. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!