Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők általában miért hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában miért hazudnak, hogy nincs kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Mi férfiak mindig megmondjuk a frankót ha kavarunk is egy csajjal,sőt.. egy pár százalék még meg is szinezi a dolgot,hogy sok csaja volt/van..

De ha egy egyedülálló nőt megkérdezünk,hogy van-e valakid? Tutira azt fogja mondani,hogy nincs..és,hogy csak a munka meg a munka létezik számára. Holott, mindenki látja,tudja,hogy pl Pistikével mindig beszélget és jár fel hozzá segíteni is hónapok óta. Akkor minek kell a szentet játszani és hazudozni?


2020. febr. 1. 09:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%

Mert semmi közöd hozzá!


Nekem is vannak fiú barátaim extrákkal. Nincs ebben semmi rossz.


18/L

2020. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

A nők általában - de valójában egy nőről írsz. :)

Mert tényleg csak a munka van neki és szingli. Ha hazudna, hogy van barátja, akkor az lenne a baj. Pistikével jókat beszélget, lehet jó barátok, vagy ha Pistike kérdezné, akkor is szingli, de szívesen meginna vele egy kávét. Ellenben veled. Akkor inkább csak a munka. Az elutasítás egy finom formája.

2020. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%

Téged páran átbaxtak, aztán minden nő egyforma? Ahogy a férfiakról is általánosítottál, az is szép.

Szerintem húzd ki a fejed a seggedből.

2020. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Én szingli vagyok. Ennek ellenére vannak fiú barátaim akik olykor fel is jönnek hozzám. Ez nem jelenti hogy ő "kapcsolat" lenne a szememben sőt még csak le se fekszünk. Barátok vagyunk. Attól hogy te nem tudod a szexet külön választani az ellenkező neműekkel való kapcsolatodtól még nem jelenti hogy mindenki ösztönlény. Emellett nevetséges amit a férfiakról írsz. Persze mindig meg mondják a frankót... Kivétel nélkül mind. Olyan soha nem fordult még elő a történelem során hogy házas férfi szinglinek hazudta magát vagy megcsalta a párját sutyiban. Mind mindig közli kivel fekszik össze.

Vagy egyszerű vagy mint a faék vagy csak vitát akarsz generálni.

2020. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Én tényleg egyedül vagyok és tényleg csak a munka....de te ezt nem hiszed el nekem, mert ismersz valakit akihez jár fel Pistike. Aki lehet csak egy barát, vagy akár szex kapcsolat is. De ettől neki nincs barátja, szingli, ismerkedne valakivel, hogy ne Pistikével kelljen barátság extrákkal-t játszani. Sok nőnek a nincs kapcsolat valóban ezt jelenti: nincs kapcsolat.
2020. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Én is feljárom a fiú barátomhoz meg mindig beszélgetek vele. De nincs köztünk semmi. Nem értem minek kell mindig túlgondolni a dolgokat.
2020. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Azért van közöm hozzá mert ez a bizonyos hölgy is ugyanúgy megkérdezi tőlem.(Egyébként azért is van még egymáshoz közünk mert közel 7 évig egy párt alkottunk)Nekem tényleg nincs senkim,de őt nem értem miért hazudozik nekem amikor szinte mindenki mondja meg látja,hogy beszélget állandóan egy csávóval. Sőt! Nekem még ezt se mondta el,hogy notorius dumálgat valakivel. Oké.. joga van nem beszámolni,de akkor ő se kérdezősködjön,és ne akadjon ki ha nem válaszolok neki. Ennyi!
2020. febr. 1. 10:38
 8/35 A kérdező kommentje:
18 évesen biztos,hogy van még fiú lány barátság..de mi már felnőtt 40-esek vagyunk. Én speciel nem hiszek ebben.
2020. febr. 1. 10:39
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Egy nő nem az összes nő.
2020. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mikor álmodtad, kiscsillag? A nők előbb hazudják azt, hogy van kapcsolatuk, hogy leakadjanak róluk az idióták.
2020. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!