Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Akiknek van barátjuk/barátnőjuk azok, hogy találtak egymásra?

Ment az utcán és megszólította a másikat, vagy,hogy?


Ha nekem tetszik a metrón valaki aki titokban néz engem akkor mosolyogjak rá, vagy mi, mert azzal azt érem el,hogy befolyásolhatóvá válok a szemére.


Valakinek szép vagyok,emiatt csak azért kellek. Volt olyan aki már az elsőnap leakart feküdni velem.


2020. jan. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosolyogtál és odajöttek hozzád ismerkedni, akkor mi a kérdés?
2020. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Élet. Odamegyek. Vagy idejön.
2020. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Jelen pillanatban sehogy, de bármilyen társaságom is lett, az esetek nagy többségében online kezdődött a dolog, vagy valamilyen képzésen.
2020. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A suliba is vannak fiúk akik megnéznek,meg az osztályba 4 fiú van. Az egyiknek talán tetszettem. A másiknak nem de barátságos velem. 2 vel meg nem nagyon beszélek
2020. jan. 30. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen formában nem ismerkedtem párkeresési céllal. Éltem a kis életem, valami random dolog közben megismertem egy másik embert. Ahogy több időt töltöttünk együtt elkezdtünk érdeklődni egymás iránt nem csak mint emberek hanem mint férfi és nő. Egymásba szerettünk, összejöttünk. Soha nem kapálóztam konkrétan a párkapcsolatért, senkivel nem úgy ismerkedtem, hogy egyből párkeresési szándék volt mögötte.
2020. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép napsütéses éjszaka volt, a hollók csiripeltek, a szél szelelt. Egyszercsak elkocogott mellettem a Nő, közben zenét hallgatott. Utána futottam. Mivel már évek óta nem sportoltam, de az alkoholt és cigarettát nem vetettem meg, 100 méter után már láttam a fényt. Azonban tudtam, hogy kell nekem, kell nekem az az iphone. Így erőt vettem magamon, felgyorsultam, kitéptem a kezéből és rohantam jogosan megszerzett kincsemmel. Tán a sors furcsa humora, de nem vettem észre az előttem elterülő és békésen szundikáló hobót, akin sikeresen átestem. A nő odalépett, ránézett a törött orromra, majd a törött telefonjára és mindketten annyira abszurdnak éreztük a dolgot, hogy nevetésben törtünk ki. Felálltam, elnézést kértem a félresikerült rablási kísérletért, majd - hogy megtérítsem az anyagi kárt - elhívtam vacsorázni. Akár hiszitek, akár nem, ma ő a feleségem.
2020. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.neten probalkoztam sokaig de semmi
2020. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!