Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó senki?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és csak futó kalandjaim voltak eddig. Összejöttem (kényszerből?) egy lánnyal de ugyanazt érzem mint legtöbbször nem érdekel nem vonz. Tudom őrültségnek hangzik de muszáj volt kipróbálnom valaki mellett magamat, de nem megy rosszul érzem magamat emiatt. De a magányba is beleőrülök. Akiknél éreztem ezt (szökőévente jön egy ilyen lehetőség) ott meg én nem voltam elég jó. Másnál is meg van ez a probléma? Mit csináljak várjak örökké hátha egy végre sikerül?

2020. jan. 30. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mert neked csak a fullos csaj kell.
2020. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg elég jó lenni te béna, akkor nem lesz oka a csajnak, hogy ejtsen téged. Ilyen egyszerű.
2020. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem a fullos csaj kell, nálam a belső érték, a közös érdeklődési kör, és a közös cél az ami megfog de azért köszi a válaszokat
2020. jan. 30. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanez vagyok nőben!! :D Én sem értem, hogy nekem miért nem jön össze.

És én sem a menő, felső kategóriát lövöm be mielőtt valaki ezt mondaná.


26 N

2020. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 valami oka mégis csak volt a csajnak, amiért nem voltál neki elég jó, ezen kellene elgondolkodni...


Tulajdonképpen mi a bajod a mostani lánnyal? Belőle mi hiányzik konkrétan? Miben különbözik a másik csajtól? Lehet nem fullos csajoknál kezdesz, de attól még nem ártana körülírni, hogy mi a probléma.

2020. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!