Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdeményeztetek annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményeztetek annál a nőnél, akinél kezdeményeztetek?

Figyelt kérdés
Számozással, esetleírással és indokkal kérem a választ, valamint kor feltüntetésével. Köszönöm.

2020. jan. 30. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Számozás nélkül, mert feleslegesnek tartom: Bejöttek és úgy éreztem, hogy van esélyem náluk. Egy részüknél összejött, egy részüknél nem.

27

2020. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vizsga, hogy én ennyit produkáljak, bocs.


Azért kezdeményeztem náluk, mert úgy ítéltem, hogy érdemes lenne velük leülni hosszasabban beszélgetni, illetve láttam, hogy nem zárkóznak tőlem el. Egyszerűen kinéztem belőlük, hogy legalább egy randit élveznénk együtt és talán lehetne belőle folytatás.


Nem kezdeményeztem ilyen szempontból olyannál, akit attól láttam először. Ez idiótaság. Spontán megismertem embereket teljesen más dolog kapcsán és ha közülük volt valaki, akiben láttam egy kis esélyt is arra, hogy van bennünk valami közös, vagy működőképes, akkor elhívtam. A legtöbben ezt szarják el, randi meg párkapcsolat reményében nyomulnak vadidegenekre az utcán, a munkahelyen meg online, pedig fingjuk sincs róla, hogy az illető egy kávét is megér-e egyáltalán.

2020. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi oktatónak érzed magad, aki ZH feladatokat ír éppen?

Nyilván azért nála/náluk, mert tetszett(ek), és nyitottnak tűntek a közeledésre. Ennyi.

Ebből soha nem tudod meg, hogy nálad éppen miért nem próbálkozott be xy, ha ez a valódi kérdés.

2020. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondoltam megéri, normálisnak tűntek, átlagosnak. Tévedtem.
2020. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok az elvárásod.

Mert amikor a szemébe néztem, olyat láttam, ami megfogott.

2020. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt más.
2020. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!