Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért vannak együtt olyan emberekkel akik nem olyanok mint milyenre vágynak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 11:37
1 2
 11/12 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Tapasztalat.Egy komoly kapcsolat elején sokan nem mutatják ki a foguk fehérjét.Akkor még sok minden happynek látszik.(Sok minden még nem derül ki a szokásokról,elvárásokról.)Aztán,ha már együtt vannak 1-2 éve,akkor derül ki szinte minden a választott emberről.Jó és rossz szokásai a nőnek és férfinak.Sokan ezután pedig nem mernek,vagy nem is akarnak kilépni egy esetleges rossz kapcsolatból sem.Félnek,hogy egyedül maradnak.Ahogy fentebb már írta ezt valaki: anyagi okok miatt,esetleg érzelmi függőség miatt alakul ez ki.Így inkább az együtt maradnak opciót választják.Persze ettől függetlenül sok olyan esetet is lehet hallani,látni hogy sok sok év után az egyik fél mégis szakít inkább,mert lehet időközben talál mást.Én valahogy mégis többre tartom azokat a nőket és férfiakat,akik nem kapcsolatból kapcsolatba menekülnek.Szerintem az sem gáz,ha valaki évekig egyedülálló,aztán talál később párt magának.Én soha sem tudtam volna egy szakítás után kapcsolatból kapcsolatba menekülni.Teljesen mindegy,hogy épp én szakítottam egy nővel,vagy egy nő velem.Idő kell,hogy feldolgozzak egy szakítást.
2020. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
1, Mert elsőre nem találtak maguknak megfelelőt; 2, Mert kipróbálták az eredetileg belevaló valakit, aztán kiderült, hogy mégsem olyan, mint amilyennek gondolta eredetileg; 3, Már rengeteg a kiégett ember Mo.-n a rengeteg válás, megcsalás, a másik átb×a miatt, így egy idő után beletörődnek.
2020. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!